Auto-Bast S.C. Stanisław Balcer Grzegorz Balcer Piotr Stawowy

Maków podhalański

Opinie o Auto-Bast S.C. Stanisław Balcer Grzegorz Balcer Piotr Stawowy

nn

potwierdzam opinie poprzedników, Firma nie licząca się z pracownikiem! Dodam jeszcze że zatrudnia młodych ludzi i za miast im pomóc to ich totalnie wykorzystuje !!!Nie ma żadnych kursów przyuczających a ledwo przyuczony pracownik musi instruować sam kolejnego przyjętego ,nie płacąc godzin nadliczbowych, nocek , co miesiąc bezprawnie biorą z wypłaty po 100zł twierdząc że zostanie to zwrócone po skończeniu umowy o ile podejmą dalszą pracę w tym zakładzie po czym po paru miesiącach zwalniają pracownika z byle jakiego powodu tylko ''szefom'' firmy znanego a o zwrocie pieniędzy nie ma mowy! zatrudniają nowych , naiwnych pracowników których wykorzystują tak samo !! Chłopaki zastanówcie się 10 razy zanim się zatrudnicie w tej firmie , szkoda nerwów i zdrowia!!

tru
@nn 13.08.2017 17:56

nn jesteś najzwyklejszym trolem i wypisujesz totalne bzdury.Najprawdopodobniej zżera cię zazdrość i zawiść ale przecież to takie naturalne,ludzkie i polskie. Pracuję w firmie i bardzo sobie cenię przede wszystkim stabilność i możliwość rozwoju. Korzystając z okazji chciałbym podziękować Kierownictwu,które potrafi oddzielić ziarno od plew:)

nn
@tru 30.10.2017 19:48

do tru , a ty jesteś przyjacielem rodziny B. czy z rodziny B....???

marian

Firma nastawiona na zysk, zero pomocy, byle żeby nowy pracownik znał sie od razu na wszystkim i dobił za trzech. Nie polecam

Kamil

Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. A co do wypowiedzi Pra 123 to za komuny to ty po chleb w kolejce stales. Kim ty jestes ze bedziesz wypowiadal sie za kogos ??? Gowno wiesz i tyle. Chyba ze jestes bardzo blisko z Szefem :)w to juz nie wnikam. Nie polecam tej firmy.

pra123

Pracować wszędzie trzeba ,jeden z nielicznych firm gdzie rozumieją pracownika ,szef normalnie się zachowuje (pomorze nie raz,ma czas dla pracownika) A ludzi trzeba pilnować bo by nic nie robili i jeszcze firmę rozkradli jak za komuny

ktoś kto ma to na co dzień:)

Typowa prywatna firma nastawiona na zysk nie licząc się z ludźmi. Najlepiej żeby pracować całą dobę a na koniec miesiąca i tak wszystko zależy od humoru szefowej. Sprawdza się powiedzenie że w miarę jedzenia apetyt rośnie. Zawsze za mało i za wolno!!!

Zostaw opinię o Auto-Bast S.C. Stanisław Balcer Grzegorz Balcer Piotr Stawowy - Maków podhalański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Bast S.C. Stanisław Balcer Grzegorz Balcer Piotr Stawowy