Tomex Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Tomasz Pabian

Tarnów

Opinie o Tomex Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Tomasz Pabian

arcon

Miałem przyjemność współpracować z tą firmą i naprawdę polecam jeśli ktoś ma do wykonania produkcję seryjną detali,mają nowoczesny park maszynowy i niskie ceny.

Bartek
@arcon 19.07.2016, 16:42

Można prosić o kontakt z panem? Chętnie podjadę i obejrzę jakość wykonania detali

arcon
@Bartek 01.08.2016, 10:11

detale zamontowane i wysłane za granicę,nie lepiej zamówić u nich próbne detale?

Zostaw opinię o Tomex Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Tomasz Pabian - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomex Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Tomasz Pabian