Prodsan Zakład Produkcyjno-Usługowy

Opinie o Prodsan Zakład Produkcyjno-Usługowy

k.k

dobra firma swietnie zarzadzana,jakoqsc uslug i produktow b..dobra,szybki termin realizacji.pracowalem w tej firmie i szczerze polecam

Darek

Witam miałem okazję współpracować z firmą Prodsan przez dłuższy czas. Z mojego doświadczenia mogę polecić jako firmę, która wywiązuje się ze złożonych obietnic, ponieważ zawsze wszystko jest dopilnowane, a usługi jak i produkty są wysokiej jakości. Pozdrawiam

Olo

Właściciel Pan (usunięte przez administratora)to oszust pierwsza klasa. Nie wywiązuje się z umów terminowo, ma sporo nie zakończonych kontraktów z których nie zamierza się wywiązać, a na które pobrał zaliczki. W konsekwencji firmy które się z PRODSAN związały nie mogą skończyć współpracy co powoduje utratę wielu kontraktów, dotacji itp. wsparć z funduszy UE. Najprawdopodobniej Twoja zaliczka pójdzie na nie skończony kontrakt firmy od której pobrał wcześniej zaliczkę. Jest to najgorsza firma z jaką miałem przyjemność współpracy.

Zostaw opinię o Prodsan Zakład Produkcyjno-Usługowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prodsan Zakład Produkcyjno-Usługowy