Andur S.C. Zakład Ślusarski Produkcyjno-Usługowy

Dobrzyń nad wisłą

Opinie o Andur S.C. Zakład Ślusarski Produkcyjno-Usługowy

Andur

Szanowni forumowicze, sprostowanie: Opinie te nie dotyczą firmy ANDUR S.C. w Dobrzyniu nad Wisłą, którą nigdy nie zarządzali Panowie Jacek,Leszek,Tomek. Chociaż nazwy obu firm brzmią jednakowo, są to dwie różne spółki. pozdrawiam Marcin - manager Andur S.C. w Dobrzyniu nad Wisłą

KibolTG1999

narzucanie nadgodzin z kazdej strony patrza cie okrasc tomek.leszek.jacek smiechu warte nie polecam pracy w tym miejscu

gobol

Pan Tomasz to największy złodziej znany światu, Pan Leszek alkan ciągle na gazie, Pan Jacek poniżej krytyki. Gratuluję obozu pracy

Zostaw opinię o Andur S.C. Zakład Ślusarski Produkcyjno-Usługowy - Dobrzyń nad wisłą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andur S.C. Zakład Ślusarski Produkcyjno-Usługowy