Emet Sp. z o.o.

Szczecinek

Opinie o Emet Sp. z o.o.

AdamGrzelak

Pracowałem w tej firmie ponad 8 lat więc mogę coś o niej powiedzieć. Brak właściwego zarządzania, brak właściwej organizacji pracy , zarobki najniższa krajowa. Brak kontroli jakości w tym sensie, że ktoś kto siedzi aktualnie na tym stanowisku nie wykonuje swoich obowiązków. Po prostu kolesiostwo! Wszelkie obowiązki wrzucone na zwykłych pracowników. Połowa zakładu olewa pracę i ma na to zezwolenie, a druga połowa musi za nią robić. Mam wiele na temat tego zakładu do powiedzenia ale pewnie nikt nie chce słuchać więc tyle...

Jak wygląda praca w firmie Emet Sp. z o.o.? Pracowałeś kilka lat lub byłeś na stażu u nich? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Emet Sp. z o.o. - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emet Sp. z o.o.