Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski Stec Spółka Jawna

Toruń

Opinie o Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski Stec Spółka Jawna

byly

Chamy ktozy dorwali się do kasy,smieciowka umowa(najnizsza kraj),gnoja ludzi. Nikt tam nie chce pracować tylko wierni fani codziennie dojeżdżają pociągiem z wioch za torunia i siedzą tam od rana do nocy za śmieszne pieniądze....

ktos

Kierowca c+e,najnizsza krajowa reszta pod stołem.czesto zepsute auto i przyczepa,zero serwisu tylko zrób to sam,przeładowane kontenery,nienormowany czas pracy,umowa minimum nadgodziny+soboty poza umowa, duzo godzin mało kasy okolo(2500 oczywiście wiecej ponad etat żeby to zarobić)generalnie kodeks pracy praktycznie nie istnieje dla tego pracodawcy.nie polecam

operator

Operator koparki przeladunkowej-1600na rękę+napraw ciągle psujacej się maszyny(oczywiście za darmo),najnizsza krajowa reszta pod stołem,nic tylko skarbowke tam wposcic i PIP.niema o czym pisać dno totalne.ani nichce się robic ani słuchać tego chudego siwego debila(który się chwali swoimi drogimi zabawkami)a ludzi szmaci za 1600,codziennie zada nadgodzin za frajerski pieniądze!!

xxxxx

Umowa smieciowa,nienormawany czas pracy,chamstwo ze strony pracodawcy(jednego z dwóch),poniżanie,zarobki hmmm jak dla mnie lipa jak 2000-2200 zarobisz (oczywiscie ponad 200h/miesiac z sobotami) to jest wszystko,no chyba ze caly miesiac od 7 do 21 posiedzisz(praktycznie dwa etaty w jednym)no to do kolo 3000 dobijesz.Ale za męża w domu robi wtedy listonosz.

Zostaw opinię o Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski Stec Spółka Jawna - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski Stec Spółka Jawna