Opinie o Tadeusz Marona Marona Enterprise w Chrzanów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tadeusz Marona Marona Enterprise. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tadeusz Marona Marona Enterprise o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Marona Marona Enterprise w Chrzanów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w Tadeusz Marona Marona Enterprise możliwa jest praca na podstawie B2B?

Stefan Nowy wpis

Praca na umowę zlecenie 17 zł netto na rękę, 8 godzin roboty Non stop przerwa 20 minut, wymagania spore jak za taką kasę, robota nudna,monotonna, pomieszczenia ciasne i gorąco,na socjalu ubogo i brudno,ludzie tam pracujący jakby wystraszeni, nie polecam nikomu

Moni

Krótko - umowa śmieciowa (o dzieło! Co jest wbrew prawu, bo ludzie tam pracują dzień w dzień po 8h i to od kilku lat!!!); płaca na akord (2 grosze od szt.!!!); 3 zmiany; praca raz jest, raz nie ma i nikt ci za to nie zapłaci; właściciel niemiły o skłonnościach dyktatorskich! Po kilka miesięcy w roku siedzi na Dominikanie, a Ty na to harujesz jak wół i[usunięte przez moderatora] z tego masz! Miało być krótko, więc może starczy... ;]

Krzyś Nowy wpis
@Moni

Pracowałem w firmie ładnych kilka lat, niestety z racji wieku musiałem zakończyć swoją prace i udać się na zasłużony odpoczynek. To co piszesz to jakaś bzdura, to uczciwa firma, bardzo dobre warunki pracy,wypłata zawsze na czas plus premia. A ze właściciel mieszka tam gdzie chce to jego sprawa. Skąd w ludziach tyle nienawiści i zazdrości. Serdecznie pozdrawiam wszystkich z Marony!!!

Szafa 78 Nowy wpis

W większym (usunięte przez administratora)nie robiłem ludzie bez pojęcia intymna co jest na produkcji średniowiecze i wielka chytrość

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tadeusz Marona Marona Enterprise? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Chrzanów
logo firmy Kierownik Sklepu CCC Chrzanów
CCC S.A.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Grażyna

Znalazłam ciekawą ofertę pracy dla doradcy klienta, kontakt z klientami w celach handlowych i to praca zdalna dla osób z całego kraju! Ktoś z Was składał CV i się dostał? Jak to faktycznie wygląda, tak pracować z kilkuset kilometrów? Dają bonusy np. kremy własnej produkcji pracownicom? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Marona Marona Enterprise - Chrzanów

• Jak się pracuje w Tadeusz Marona Marona Enterprise?

Zobacz opinie na temat firmy Tadeusz Marona Marona Enterprise tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tadeusz Marona Marona Enterprise
  • Fabryczna 6