Elektromix Rafał Michalski

Chełm

Opinie o Elektromix Rafał Michalski

winnings

Firma która wysyła towar dopiero po 11 dniach mimo, ze na stronie podają termin realizacji do 5 dni. Kontakt utrudniony. Telefon do realizacji zamówień albo nie odbierany, albo zajęty. Kompletny brak profesjonalizmu i ignorowanie klienta.

PL

Beznadziejna obsługa, brak profesjonalizmu, ignorowanie klienta. Najpierw moje zamówienie pojawiło się w spamie (nikt nie odczytał). Prosiłem o fakturę - nie otrzymałem. Prosiłem o wystawienie faktury, ale bez skutku. Nikt nie raczył nawet odpisać lub zadzwonić. Pierwszy i ostatni raz kupiłem w tym sklepie.

pracownik123

Super firma. Polecam. Szef super oby takich więcej

Zostaw opinię o Elektromix Rafał Michalski - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromix Rafał Michalski