Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś w Chełm

Jurek

Jak jest z wypłatami w tej firmie? Wszystko na czas, wypłaty są na konto?

@Jurek

Wypłaty są do ręki najniższą krajową reszta pod stołem nie płacą za chorobowe praca po 14 godzin soboty niedzielę święta ogólnie dużo ludzi się zwolniło

Jakub

Napisz na jakiej umowie pracujesz skoro firma nie płaci za chorobowe. Pracownicy są zatrudniani na umowie zleceniu, czy dostają stabilniejsze kontrakty?

@Jakub

Na pełen etat ale oni nie respektują praw pracownika szef S powie ci ze u nas jest inaczej i tyle

Pysiek123 Nowy wpis

Bo nikt nie będzie(usunięte przez administratora) po 13 godzin za 18 na godzinę, no sorry

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Wulkanizator w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Mechanik st. 2 Nowy wpis

Z kasą jest ok. Sam zrobiłem z 12 aut, mimo że ktoś kto mógłby pomóc był wolny. Szef K jest specyficzny, S podobno jeszcze gorszy. Nie ma w tej firmie zaufania. A Jacek będzie Cię (usunięte przez administratora) atmosfera i tyle. Rób swoje i nie patrz na innych :)

Stały bywalec

Gdzie są starzy pracownicy ci nowi porażka palą i te ciągłe wulgaryzmy czułem się jak obsługiwanay przez jakiś czwartaków spod sklepu napewno już tam nie przyjadę Arek gdzie jest Twój łysy kolega?

@Stały bywalec

O czym ty gościu bredzisz nieznasz nikogo ze starej ekipy

Czytam, że kilka lat temu część pensji była wypłacana pod stołem. Nadal tak jest?

Były

Dalej bez zmian

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO ZAWODU).
Sylwia

Omijać szerokim łukiem to miejsce. Brak podstawowych zasad bezpieczeństwa. Ponadto brak kultury osobistej pracodawcy i pracowników. Teksty do klienta czekającego w kolejce: "cytuję - masz zjebane życie to czekaj dalej". Żenada

Klient

Porażka po wymianie opon za 2 dni trzeba jechać do poprawki bo zapomnieli przesmarować wentyl. Nabijanie dodkowej kasy od klienta!

Aleksandra
@Klient

Błędy się zdarzają, a musieliście drugi raz płacić?

Mitsubishi pasją z jazdy

Dla mnie super szybka obsługa ,naprawa szybsza niż minimalny czas na Chełmie za nim wróciłem do domu zjadłem i musiałem już iść po auto.perfekt .zadowolony z ceny i pracy motopolu

kolargol

Generalnie mamy dobra firmę i pracę a niezadowolenie niektórych osób to jest efekt ich pracy i tyle.

Duży

Obsługa raz lepsza raz gorsza ale co się dziwić Jak się dba o ludzi to i takich pracowników się ma, .Ogólnie to zastanawiam się skąd mają tyle gwiazdek ,bo to jednak przesada

Fifi

MOTOPOL - oszusci i naciagacze, jedyne co mozna tam zrobic to napompowac sobie kola i to wolalbym sam to zrobic bo pewnie nie wiedza ile barow ma byc. Paragony ktore wydaja mozna sobie w d**e wsadzic bo nawet nie jest uwzglednione konkretnie co wymienili. Klamcy, mowia ze wymienili dana czesc a okazuje sie ze nawet nic z tego nie bylo ruszane. Jednym slowem partactwo i druciarstwo, nie polecam

Stały bywalec

Bywam tam od lat pracownicy raz lepsi raz gorsi chodzi o młode twarze starszych pracowników na jednej ręce można policzyć czyli Jacek Sławek Arek reszta jak jestem przychodzą do nich co zrobić ogólnie biuro kiedy coś się nie spytam wysyłają do tych pracowników oni mają wiedzę sami szefowie to myślę że tylko kasa jest to kołchoz bo chłopaki pracują po 14 godzin dziennie w sezonie przez cały tydzień a jeden z pracowników mówił mi że szef powiedział mu ze Zapomnij o rodzinie teraz jest sezon i tylko firma się liczy. Przykre ale teraz wiem dlaczego pracownicy tak z tej firmy uciekają

Izabelka
@Stały bywalec

Jest wielu więcej doświadczonych pracowników niż piszesz,więc przychlebiając się jeśli chcesz po taniości to wyrób sobie kartę do biedronki...rabaty tam będziesz miał na 100%????

michał
@Izabelka

(usunięte przez administratora)brak argumentów, dlatego obrażasz byłych pracowników i niezadowolonych z usług klientów.

Nicko

Nie respektowane prawa pracownika. Praca po 14 godzin. Pracownicy bez doświadczenia. W biurze brak umiejętności, i co niektórym kultury.

Byłem jego pracownikiem umowa najniższa krajowa reszta pod stolem ogólnie nie ma tam żadnego szefa prezesa zkim można się dogadać z warunkami każdy swoje dwóch starszych pracowników J... K i S.... K to oni tam coś wiedzą reszta to nowi brak wiedzy biuro tragedia są bo są kierownik co nic nie wie ogólnie jak nie ma najstarszych pracowników to słabo a nie uznają zwolnienia chorobowego nie płacą myślę że już niedługo z takim podejściem szefowie sami założą rekawiczki

Praca po 14 godzin dwóch szefów jeden pijak drugi dusigrosz nie placi za zwolnienia lekarskie pracujesz na firmie jak i u niego co mu sie zamarzy nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś - Chełm

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Pol Krzysztof Łoś
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Al. Przyjaźni 2
    22-100 Chełm