Bripox Sp. z o.o.

Opinie o Bripox Sp. z o.o.

?

Wystarczyłyby zwykłe przeprosiny ze strony dyrektora i kadry kierowniczej , za stosowanie mobbingu w miejscu pracy i byłoby po sprawie !

HOP

Mamy dużo bliżej niż ty do rozumu

?

Blisko jesteście z dyrektorem ?

?

Ślepa lojalność ponad wszystko !! Syndrom wypranego mózgu ?

Przedstawiciel Handlowy

jeszcze nie wiem

jakie wynagrodzenie wraz z premiami

HOP

Założę się o zgrzewkę Kropelki, że ? zakręcony rogal od dawna nie pracuje w BRIPOX. Poziom ortografii i inteligencji raczej wyklucza go spośród obecnych pracowników. Tu naprawdę pracują fajni, zdrowi i inteligentni ludzie. Kiedyś pewno pracował i jeździł rikszą rozwożąc towar, pobrzękując dzwonkiem że nadjeżdża. Podziękowano mu bo nic innego nie potrafił i teraz sączy jad, bo nieróbstwo się skończyło. Pisze jakieś bzdury, nie ma pojęcia co się w firmie dzieje.

?

Dobrze, o tej firmie już pisałem. Teraz pora na krytykę !

HOP

Zobaczcie największy HEJTER tego forum- ? zakręcony rogal - poczuł się urażony. ha ha ha. To o karawanie to jest stare przysłowie arabskie. To że bierze to bezpośrednio i dosłownie do siebie .. hm to po pierwsze niezbyt inteligentne a po drugie.... hm może tak się naprawdę postrzega.

?

Wpis z dnia 29.09.2020. "Psy szczekają ,karawana idzie dalej" Te słowa pogardy i nienawiści dotyczą tylko mojej osoby ,czy też innych niezadowolonych ,z niemoralnych i nielegalnych praktyk stosowanych w firmie Bripox.

?

Nie zmienia to faktu że jest to nadal niepotyzm ,kumoterstwo ,kolesiostwo i dorzucę jeszcze do tego szeroko rozumiany despotyzm.

Whatman?
@?

Nie rozumiem jednego. Jak Ci Tak źle to czemu się nie zwolnisz? Co, nie chcą Cię nigdzie? Na pewno na spotkaniach przytakujesz grzecznie i uśmiechasz się do wszystkich dookoła. Czysta hipokryzja.

Malaga
@?

Ja " niepotyzm" to i "kumioterstwo"

KTOS

Aż tyle plac? Od kiedy? Heheheehhe

Zainteresowany pracą

Jest tu ktoś kto mógłby przybliżyć obecne warunki pracy w Bripoksie na na stanowisku merchandisera, co dokładnie należy do zadań wykonywanych w sklepie oprócz dbania o ekspozycje, uzgadniania promocji, zbierania zamówień? W ogłoszeniu widziałem że stawka wynosi 3500-4500zł i premia 1000zł. Od jakich warunków to zależy? Jak wygląda kwestia wykorzystania samochodu służbowego, na jakich zasadach i jakie są to pojazdy?

@Zainteresowany pracą

Mój drogi, ekspozytory, materiały promocyjne. Jeździmy czasami po Polsce całej na różne akcje po sieciach. trzeba to lubić . Ja lubię. Spiesz się, może nową furę dostaniesz:)

POCIOT

Może i czyiś bratanek tu pracuje, choć nie znam. Ale te wszystkie zmiany spowodowały , ze firma zaczęła rosnąc. A do przyjścia nowego kierownictwa to była równia pochyła. A teraz dochodzą nowi klienci. Psy szczekają , karawana idzie dalej.

urugwai

a ja retorycznie zapytam. Czy Urugwaj czyta te komentarze??! Chyba nie, bo obsada była by już inna :-)

lekko zdegustowany

Wiecie co, jak czytam te posty, to aż mnie mdli, jak bardzo ludzie w impt na wzajem się obrzucają błotem. Na boga jesteście jedną drużyną, znajdzcie jakiś wspólny język ! A od siebie dodam, że decyzje podejmowane przez (usunięte przez administratora) zostawiają na prawdę wiele do życzenia. Smutne jest to, że nie docenia jak wykwalifikowaną i profesjonalną ma załogę. Bez względu na to czy są to osoby z biura, czy z terenu. Kiedys BRIPOX zapłaci za to wysoką cenę , bo ludzie w takiej atmosferze długo nie wytrzymają i gdy pan (usunięte przez administratora)przekroczy rubikon, ci doswiadczeni pracownicy zaczną szukać szcześcia gdzie indziej. A było by na prawde szkoda, bo to wartosciowi ludzi i do nie dawna bardzo zaangażowani. (usunięte przez administratora) Niech Pan mi wierzy, że gdy atmosfera jest odpowiednia , to i wyniki są dużo bardziej zadowalające. Aha i jeszcze , chciałbym pogratulować nowemu koordynatorowi IMPT . Życzę Ci POWODZENIA, zwłaszcza we współpracy z panem (usunięte przez administratora) gdyż jak zapewne wiesz, lubi on otaczać się ludzmi, całkowicie podporządkowanymi i układnymi. Zapewne, będzie próbował Ci wmówić, że czarne jest białe , a białe jest czarne. I jeszcze bedzie chciał , żebyś zarażał tym innych :-) Trudne zadanie przed tobą, ale mam nadzieję , że Ci się uda. To chyba tyle ode mnie. Powodzenia dla wszystkich i pamiętajcie, trzymajcie sie razem.:-)

Malaga

To bardzo cieszy , ze wreszcie odezwało się tylu poczciwych ludzi. Ludzi, którym zależy na rozwoju firmy, pracy i doceniają pracę innych. Dosyć tego bezmyślnego hejtu.

Awansowały odpowiednie osoby, ciężko pracowali co przełożyło się na wyniki. Wylewanie swoich żali na tym portalu jest po prostu barkiem klasy. Wasza postawa wobec sukcesu koleżanki i kolegi obnaża waszą prawdziwą naturę. Prostatctwo i tyle. Wstydzcie się. Gratulacje dla K i J

Petra

Lara miała rację. Idą kolejne awanse. I kto awansuje. Ludzie z merchandisingu. Są świetni.

@Petra

Serio akurat awans pewnej pani na pewne stanowisko jest conajmniej zastanawiajacy. Zwłaszcza że ów pani nie bardzo potrafi się choćby wysłowić. Uważam że są bardziej kompetentne i bardziej zasłużone osoby, którym awans bardziej się należał. (usunięte przez administratora)

@!!

Ha, ha, ha. Zadław się to twoją zawiścią i zazdrością. Dla mnie to jest motywujące , że ktoś awansował a dla ciebie to osobista katastrofa. I dobrze. Utop się w swojej żółci.

@Petra

Oj po co te nerwy??? Awans jak najbardziej ale osobie której się to należy a nie komuś kto osiąga wszytko za hmm..

@!!

Ktoś kto tak zazdrości koleżance awansu, może być tylko - drugą zawistną koleżanką. Wiec pod tym pseudo !! dwie pały, kryje się mała zakompleksiona dziewczynka.

Zygi
@Lara

no wiec to nie jest mało zdolny ale mało zdolna. mało roztargniona, zakompleksiona kłamczuszka

@Zygi

Kłamczuszka? Pisze to osoba, która podpisuje sie wieloma nickami i sama sobie odpisuje? Dlaczego nie macie na tyle odwagi, żeby podpisać się z imienia skoro piejecie na chwałę Bripoxu? Oj wesoło się robi. Myślę, że ten awans to błąd. Owszem zmiany fajnie zaplanowane, owszem potrzebne ale nie te osoby, które trzeba. Szkoda, że nikt nie docenia osób z dłuższym stażem i większym doświadczeniem. I myślę o obu tak zwanych awansach.

@Lara

Oj nie kolejne błędne myślenie. Ja trzeźwo oceniam sytuację. I nie świadczy to wogóle o mojej płci

@!!

twoje zachowania to w soczewce małomiasteczkowa mentalność. Zawiść zazdrość kompleksy insynuacje hejt. Dobrze ci tak. Niech cie żółć zaleje.

Pracownik1
@!!

To nie są tak zwane awanse tylko po prostu awanse, które tym co nie dostali nie chcą przejść przez gardło. Nie Tobie oceniać czy to błąd. Niekoniecznie osoby z dłuższym stażem są bardziej kompetentne od tych z krótszym. Popatrz na wyniki jakie te osoby osiągnęły i porównaj ze swoimi. Zawiść, zazdrość i tyle.

Pracownik1
@!!

Proponuje zadzwonić do pana Prezesa i zaproponować swoją kandydaturę. Zobaczymy jak się będziesz wysławiać. Proszę o nie ubliżanie osobie awansowanej bo wiadomo o kim mowa. Moim zdaniem jest to osoba najbardziej odpowiednia. Przez takie osoby jak Ty szerzy się nienawiść i pogarda dla innych. Skoro taka była wola pracodawcy to uszanujmy ją.

@Petra

Bardzo wysoka kultura wypowiedzi. "Niech Cię żółć zaleje" Jak można coś takiego komuś napisać?! Ja nikogo nie obraziłem, wyrażam zawsze swoje (choć pewnie nie tylko) zdanie. No tak to jest jak ktoś ma co innego do powiedzenia niż hmm tak zwane kierownictwo

@!!

Bo jesteś zawistnym hejterem. Widziałam wpis jaki dokonałeś przed usunięciem części przez administratora. To podłość, Można by ewentualnie poprosić gowork, żeby to przywrócił w razie wytoczenia sprawy o hejt i pomówienia. Ja nie będę tego powtarzać. Hejterstwo w najgorszym wydaniu

@Lara

Nie widziałam tego wpisu do końca. Mogłaś zrobić print screena. Ale to co czytam jest wystarczające. Mogę się jedynie domyślać ile plugawych rzeczy napisały te dwie pały.

Ja byłam/em pracownikiem tej firmy przez długi okres i to był bardzo dobry czas. Atmosfera bardzo fajna. Ludzie sympatyczni. Zuzia i Kasia z biura świetne dziewczyny, zawsze pomocne i przyjaźnie nastawione. Kierownictwu też nie mogę nic zarzucić, wymagające owszem, ale zawsze można było się dogadać. Praca ogólnie bardzo ciekawa, trudno się nudzić, zadaniowy czas pracy dla mnie duży plus. Osobiście każdemu poleciła/łbym tą firmę. Pozdrawiam pracowników Bripoxu

?

Kolejna kompromitacja ! Przecież każdy kto przgląda sie tym pytanią i odpowiedzią , widzi że są one generowane , tylko i wyłącznie na potrzeby ocieplenia słabego wizerunku firmy.

@?

Myślałem, że tylko mnie to razi. Zastanawiam się kto jest tak zdesperowany w tej firmie, że nie dość, że zadaje wymyślone pytanie, to jeszcze sam na nie odpowiada.

lopki
@?

Zastanawia, po co pracują w tej firmie osoby, skoro się im nie podoba, podobno można się zwolnić ....

Www

A jak kierownictwo ok? Czy lepiej pracować, nic się nie odzywać? Na nowe pomysły nikt nie zwraca uwagi.?

@Www

No dla mnie bardzo OK. Często idą mi na rękę w różnych sprawach. Jedno jest pewne, są rzeczy, które musisz zrobić i koniec. Nie ma , że boli. Ale wiem ze główny dyrektor ciągle szuka jakichś nowości i zmian . Pomysły są doceniane. Moje również:)

@Petra

Kierownictwo jest tak cudowne, że właśnie ucieka od nas kolejna koleżanka. Ucieka dosłownie...

Zygi
@!!

Tak, a jeden to nawet uciekł z pod McDonalda

Zostaw merytoryczną opinię o Bripox Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bripox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bripox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bripox Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 44 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bripox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bripox Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bripox Sp. z o.o.