Kano sp.j. - Krzysztof Kaniewski I Zdzisław Kaniewski

NIP: 7320001128 REGON: 470526146 KRS: 0000018631

Kano sp.j. - Krzysztof Kaniewski I Zdzisław Kaniewski

Opinie o Kano sp.j. - Krzysztof Kaniewski I Zdzisław Kaniewski

Klientka

Nie polecam. Firma, która nie posiada towaru i nawet nie jest w stanie zamówić. Na pytanie czy posiadają pompo rozdrabniacz pani uśmiechnęła się ironicznie jakbyśmy pytali o bilet na księżyc.

W żadnym wypadku nie polecam tej firmy, tragiczne warunki pracy, małe pensje i wciąż żądający od pracowników coraz więcej szefowie, zwalniają z byle powodu ludzi

Zostaw opinię o Kano sp.j. - Krzysztof Kaniewski I Zdzisław Kaniewski - Zgierz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kano sp.j. - Krzysztof Kaniewski I Zdzisław Kaniewski