MAXAM POLSKA Sp. z o.o. Region Wschodni

Krzeszowice

Opinie o MAXAM POLSKA Sp. z o.o. Region Wschodni

ja

Ja też dodam coś od siebie. Pracuję w tej firmie kilka ładnych lat i w mojej ocenie firma jest jedną z lepszych w naszym kraju. Zarobki są na bardzo dobrym poziomie, zawsze pieniądze są na czas, sprzęt na jakim się pracuje jest jaki jest ale nigdy nie ma czegoś takiego jak "Nie ma pieniędzy na naprawę". ZAWSZE ale to powtarzam ZAWSZE jak jest potrzeba dany sprzęt idzie do naprawy/remontu. Ludzie jak Wam nie odpowiada praca w MAXAMie bo macie za dużo obowiązków, bo trzeba machać łopatą, rozładowywać ręcznie jak pisze osoba wyżej to można się zwolnić mając zawodowe prawo jazdy możecie być prawdziwymi "sioferami", połykaczy kilometrów a nie będziecie pisać jak źle Wam się pracuje.

Gość

Niestety to prawda co napisali poprzednicy, choć teraz jest jeszcze gorzej, kierowca w tej firmie to prawdziwy wół do tyrania, deszcz, śnieg, upał czy też mróz, nie ma że boli, trzeba machać łopatą, rozładować ręcznie i roznieść na plecach kilka ton materiału nawet kilkadziesiąt metrów od pojazdu, nosić kamień w wiaderkach itp., a ciężarówki to coraz większy rozpad (ADR) a przy tym zarobki niesamowicie niskie, życzę wytrwałości nowym jak i obecnym pracownikom

ja

Zgadzam się z poprzednikiem, opinia o firmie fatalna. Kiepska atmosfera, nepotyzm, klakierstwo, wazeliniarstwo. Porażka jednym słowem.

maxam

Firma dość mi znana, dyrektorki i inżynierki dostają nowe auta rozbijają sję i dostają kolejne a kierowcy jeżdżą starymi MANami i wożą materiały wybuchowe, śmiech na sali, wciskają kit, że firma nie ma na nic pieniędzy a nowe Audice i VW stoją pod firmą. Róbcie tak dalej a ORICA Was wykosi z Polskiego rynku.

Zostaw opinię o MAXAM POLSKA Sp. z o.o. Region Wschodni - Krzeszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAXAM POLSKA Sp. z o.o. Region Wschodni