Vento Kominki Ogrzewanie Powietrzne Wentylacja

Kwidzyn

Opinie o Vento Kominki Ogrzewanie Powietrzne Wentylacja

stanley20

sprzedaż sprzętu tak do momentu aż dostaną przelew natomiast serwisu brak klient sam musi stwierdzić awarię i zrobić całą procedurę odnośnie awarii -fotki,opis zgłoszenie i jakby mógł sam naprawić sprzęt na który jest gwarancja i ogólnie małe zainteresowanie dalszymi losami sprzętu jeśli chodzi o awarię nic ich nie interesuje że wynikła jakaś awaria po prostu klient kupił sprzęt i ma problem za niemałe pieniądze ,brak profesjonalizmu ,brak porad w zakresie instalacji

stanley30
@stanley20 28.10.2015 04:10

hehe - najlepiej żeby ci doradzili jak samodzielnie zainstalować :) Też mnie to wkurza u każdego fachowca - powinni doradzić i nie brać za nic kasy.

vertr

Nie odpowiadają na maile z zapytaniem, a więc elementarny kontakt z klientem bardzo słaby

Zostaw opinię o Vento Kominki Ogrzewanie Powietrzne Wentylacja - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vento Kominki Ogrzewanie Powietrzne Wentylacja