Marss Sp.j. M. Skomerski M. Sobierski

Opinie o Marss Sp.j. M. Skomerski M. Sobierski

Stefan

dzik
@Stefan 02.11.2016 10:17
Mobbing !!! Heheeee dobre Ja pracuje kilka lat i z zarobkami nie jest zle :) tylko trzeba pracowac :) a nie scieme walic :p...

Tak tak pewno z 1600zł masz a sciemy to się tam nie da walić bo tylko w kiblu kamer nie ma.

kuba

Jak nie ma problemu to czemu od dwóch lat pracownicy ciuchów nie otrzymali.Niewolnictwo dawno znieśli ale niestety w marsie nie.Mobbing i wyzysk to norma.

olek

Nie polecam odradzam szukajcie pracy gdzie indziej.

lech

Firma bardzo bogata a płaci prawie najniższą krajową ,nawet pracownicy z długim stażem mają niewiele więcej.Nie dbają zupełnie o swoich pracowników nawet z ciuchami jest problem.

byly pracownik
@lech 06.01.2015 13:06

To zapewne przez ich umiejetnosci ktorych nie posiadaja :) A jesli chodzi o Ubrania :) to nigdy nie bylo z nimi problemu wiec nie wiem jakim trzeba byc Kretynem zeby takie bzdury wypisywac

Zostaw opinię o Marss Sp.j. M. Skomerski M. Sobierski - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marss Sp.j. M. Skomerski M. Sobierski