Opinie o Marss - M. Skomerski I M. Sobierski - sp.j. (firma zamknięta) w Sieradz

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Marss - M. Skomerski I M. Sobierski - sp.j. (firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Marss - M. Skomerski I M. Sobierski - sp.j. (firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marss - M. Skomerski I M. Sobierski - sp.j. (firma zamknięta) w Sieradz

Stefan Nowy wpis

Mobbing !!! Heheeee dobre Ja pracuje kilka lat i z zarobkami nie jest zle :) tylko trzeba pracowac :) a nie scieme walic :p

dzik Nowy wpis
@Stefan

Tak tak pewno z 1600zł masz a sciemy to się tam nie da walić bo tylko w kiblu kamer nie ma.

kuba Nowy wpis

Jak nie ma problemu to czemu od dwóch lat pracownicy ciuchów nie otrzymali.Niewolnictwo dawno znieśli ale niestety w marsie nie.Mobbing i wyzysk to norma.

olek

Nie polecam odradzam szukajcie pracy gdzie indziej.

lech

Firma bardzo bogata a płaci prawie najniższą krajową ,nawet pracownicy z długim stażem mają niewiele więcej.Nie dbają zupełnie o swoich pracowników nawet z ciuchami jest problem.

byly pracownik Nowy wpis
@lech

To zapewne przez ich umiejetnosci ktorych nie posiadaja :) A jesli chodzi o Ubrania :) to nigdy nie bylo z nimi problemu wiec nie wiem jakim trzeba byc Kretynem zeby takie bzdury wypisywac

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marss - M. Skomerski I M. Sobierski - sp.j. (firma zamknięta). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sieradz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Marss - M. Skomerski I M. Sobierski - sp.j. (firma zamknięta)

Marss - M. Skomerski I M. Sobierski - sp.j. (firma zamknięta)