Opinie o Alma-Color Sp. z o.o. w Gniew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alma-Color Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alma-Color Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma-Color Sp. z o.o. w Gniew

Czy w Alma-Color Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kamila Nowy wpis

Przeglądam stronę internetową Alma-Color, ale nie mogę znaleźć zakładki "Kariera". Orientujecie się może, czy prowadzili ostatnio jakieś rekrutacje i kiedy można się spodziewać następnych?

Chemik Nowy wpis
@Kamila

Chemików w każdej chwili:)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Alma-Color Sp. z o.o.?

Mii

Na jakie stanowisko?

Kamila Nowy wpis
@Mii

Czy do działu marketingu posługiwanie się biegle trzema językami obcymi byłoby jakimkolwiek plusem? Nie wiem jakie plany rozwoju ma Alma- Color, może zamierzają poszerzyć działalność zagranicą?

Jasiek

@Xxx Póki co to firma ma bardzo dobre opinie. Poza tym jeśli ktoś stara się dobrze robić to co do niego należy to ma zapewnioną dobrą pracę!

Aplikowałeś na stanowisko Technolog ds. badań i rozwoju oferowane przez firmę Alma-Color Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
ABC

@Xxx ale czemu wam obcieli pensje, bo nie rozumiem, skoro zakład działał ?

Xxx

Firma schodzi na (usunięte przez administratora) coraz bardziej z racji że przychodziliśmy do pracy w dobie korona wirusa obcięto nam pensje i to o nie małe pieniądze i było potwierdzone ze juz do poprzednich wypłat nie wrócimy.. do tego na każdym kroku jesteśmy obserwowani na każdym kroku dojeżdżani wyliczają nawet nam ile razy byliśmy w łazience przesada to jest jakaś a to mówią że pieniędzy dla nas nie mają a kamery nowe wszędzie montuja zatrudniają nowe pracownice xd a to wszystko dzięki jednemu Panu dziękujemy!

admin

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Alma-Color Sp. z o.o. - Gniew

Alma-Color Sp. z o.o.
  • Krasickiego 8