F.H.U. Krych Anna Krych

Dobrzejewice

Opinie o F.H.U. Krych Anna Krych

kk

firma krych zmieniła logo na kk metal. dalej robi w stali i dalej podaje ogłoszenia na ślusarza: czyli mają cały czas "zysk" na rotacji pracowników!

Chełmża

Mój chłopak tam robił. Firma Krych zatrudniała go i nie wypłaciła mu pensji. Cały czas chciał robić legalnie ale nie mógł się doczekać tego nawet po miesiącu. Dostał podwyżke, żeby tylko został, ale jak była mowa o zatrudnieniu legalnie to już się odwracali i kręcili nosem, że im to śmierdzi. Zrezygnował i przez to jeszcze nie dostał wypłaty. Polecam żeby sprwdzili kto u nich robi, bo robią tam i biorą zasiłki dla bezrobotnych.Trzeba to przerwać! (usunięte przez administratora) Firma ta bardziej niszczy lokalną społeczność niż buduje.

Zostaw opinię o F.H.U. Krych Anna Krych - Dobrzejewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Krych Anna Krych