Opinie o Enrem-Połaniec Sp. z o.o. w Zawada

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Enrem-Połaniec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Enrem-Połaniec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enrem-Połaniec Sp. z o.o. w Zawada

Premia jest uznaniowa, bez niej czasem z godzin wychodzi najniższą krajowa. Firma raczej chyli się ku upadkowi obserwując zarządzanie i podejście do pracownika. Od kilku lat systematycznie odchodzą bardzo dobrzy ludzie bo firma nie podnosi wynagrodzeń.

Przejawów jest wiele np. Dostajesz info o wyjeździe w delegację dzień lub dwa wcześniej, czasem SMS, spawacze najemnicy pracują na hali podczas gdy pracownik firmy musi w delegacji, podobnie z rozliczaniem spawaczy tj najemnik ile wystawa jest ok a pracownik musi normę wyspawać. Podwyżki sa gdy zgłosisz wniosek,dostaniesz 1zl lub 2zl a na wypłatę to samo bo jest premia uznaniowa i to ona warunkuje wysokość wypłaty

Na spawacza nikt nie odpowiedział? Czy możliwe, że łatwiej będzie z kontrolerem jakości? jestem tu z aktualna oferta ale także nie ma podanych w niej wprost widełek. Piszą w treści o możliwości rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji, czy idą w parze za tym jakieś podwyżki? czy teraz na przełomie roku jakieś weszły?

qwe Nowy wpis

Jakie tu są stawki dla spawaczy?

Skoro była mowa o „dobrych ludziach” w miejscu pracy, to jaka zwrotka finansowa występuje dla przedstawicieli? Pytam, bo w internecie widnieje oferta na LinkedIn z tym, że od jakiegoś czasu już wygasła. Z tego co widzę jedna osoba się zgłosiła. Jest tak mała konkurencja czy jeszcze z innych stron zbierają się kandydaci? Opiszecie mi proszę rozmowę i to czy od nowego roku dałoby rade jeszcze dołączyć?

Mońka

Czy istnieje przy tym szansa na szersze wyjaśnienie tych „bardzo dobrych ludzi”? mam na myśli umiejętności i tak dalej, bo to do tego odnosisz? Są teraz jakieś konkretne normy do wyrobienia, że można tak kogoś ocenić? Ktoś bada wyniki? Może tabelki?

Niko

Pełna zgoda. Jeżeli ktoś jest ambitny i chce "normalnie "zarabiac musi szukać gdzie indziej. Obecnie firma zatrudnia Ukraińców,Białorusionow,pracowników z Bangladeszu ponieważ za to wynagrodzenie nikt miejscowy nie chce pracować, brak szacunku dla pracy ludzi którzy pracują na wynagrodzenia zarządu i dyrektorów.brak szacunku dla ludzi od lat pracujących. A wynagrodzenia śmiech na sali .od stycznia min. stawka godzinowa 28zł ciekawe co zrobią jaśnie państwo z Panem dyrektorem na czele

@Niko

A brak szacunku czym się przejawia ( poza niskim wynagrodzeniem)? Co do kasy to serio nie ma żadnych podwyżek poza ustawowymi?

@Mońka

Oczywiście, dobrych ludzi czyli takich którzy znają się na swoim fachu mówię tu o monterach ze znajomością izometri, spawaczy którzy spawają wszystkimi metodami pod badania bez poprawek

Pracownik Nowy wpis

Czy rekrutacja na stanowisko SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH w firmie Enrem-Połaniec Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Jolanta

Ile więc może wynosić tegoroczna premia? Pytam, ponieważ ktoś pisał, że podobno ratuje ona tegoroczne zarobki. Jak to konkretniej się przedstawia na stanowisku specjalisty do spraw technicznych? jest to jedna z ofert na stronie. Czy ktoś opowie mi w ujęciu praktycznym o pracy w zespole? Jaka jest w nim atmosfera? widziałam komentarze o jakichś procentach

Darnok

Byłem ostatnio na rozmowie w tej "firmie". Patologia, oni chyba są nastawieni na tanie zwiedzanie. Robota non stop delegacja. A stawka? Jak usłyszałem to nogi się pode mną ugięły. Jedyne co ratuje to premia jeśli się zasłuży. Patologia cwaniaczki i nic więcej. Tyle że hala ładna, ale "na hali mają emerytów".

@Darnok

Bo jest prawdziwą

Yogurt

Patologia i udają, że nic się nie dzieje. A procenty rosną...

Miron

Nie zgadzam się z taką opinią. Jak ktoś pokaże co potrafi to nie narzeka.

Nina

Dobra firma ale dla pociotków dupowłazów i podpierdalaczy. Żetelny pracownik zawsze będzie upodlony i traktowany niczym niewolnik . Przykre ale prawdziwe.

Norbi

Tak skrajnie różne opinie i jak tu wyrobić sobie opinię?

leoslawomir

omijac ta firme z daleka. uklady, wszystko po znajomosci i rodzinie. nie ma mozliwosci rozwoju i lipna atmosfera, psychika siada-nerwowo, niskie zarobki. Wlaściciel nie wie co siedzieje bo by dawno co niektorych sprowadzil do porzadku... jak tak dalej bedzie kierowana firma to wkoncu upadnie...nie zmierza to w dobrym kierunku. masz mozliwosci to szukaj strefa lub rzeszow,bo tutaj to szkoda gadac praca bez wiekszych perspektyw i mozliwosci jesli nie masz nikogo u gory znajomego...

Jola
@leoslawomir

Hipolicie pierd.....cie :P firma nie jest zła jak się komuś chce robić to i zarobi :D

kaa

dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o Enrem-Połaniec Sp. z o.o. - Zawada

• Jak się pracuje w Enrem-Połaniec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enrem-Połaniec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enrem-Połaniec Sp. z o.o.?

Enrem-Połaniec Sp. z o.o.

Enrem-Połaniec Sp. z o.o.