Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda

Luzino

Opinie o Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda

Tadek

Wypłaty na czas, umowa o pracę jest. Firma cały czas się rozwija. Miła atmosfera.

Firma na bardzo wysokim poziomie , jako pracownik mam bardzo dobre warunki i szef sie stara aby jego firma była profesjonalna . Dobre podejście do pracownikow , zawsze paczki na święta . Jedyna taka firma gdzie praca staje sie przyjemnością. A te nwgatywne komentarze to jedno wielkie kłamstwo

Grzegorz

Jestem pracownikiem Firmy Robót Elektrycznych "ELPOL". Jestem bardzo zadowolony z Pracodawcy dostaję pensję wyznaczonym czasie, jestem ubezpieczonym, wszystko co się należy pracownikowi dostaje i bardzo miło Mi się pracuje. Pracodawca bardzo stara się o pracowników i życzę Panu Hubertowi Szweda dalszego rozwoju Firmy.

@Grzegorz 24.04.2013 13:15

Jedna z najlepszych firm w jakich pracowałem.Pencje wypłacane w wyznaczonym czasie, ubezpieczenie. Miła atmosfera. Pracodawca stara się o firmę o pracowników.

Adam

Najlepsza firma w jakiej się pracowało pracodawca jest solidny wypłata w terminie i dobre zarobki najlepsza firma w Luzinie

Zostaw opinię o Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda - Luzino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda