Opinie o Apator Elkomtech S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Apator Elkomtech S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apator Elkomtech S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator Elkomtech S.A. w Łódź

No, ale jak są ogłoszenia to chyba nadal funkcjonują? Chyba, że w innym miejscu niż dotychczasowa siedziba. Możesz napisać czemu nie polecasz pracy w tym miejscu?

Ukra

W tej firmie nie ma podwyzej zarowno inflacyjnych jak i tradycyjnych. Pensje sa śmieszne.

@Ukra

Czyli jest śmiesznie i zabawnie?...;-) Wszyscy tak mają?... Ja znam takich, u których się jednak zmienia:-)

Dorota
@Konstanty

Mówisz o sobie? Tobie coś podwyższyli? ;)

@Dorota

Tak, w zeszłym roku:-). Pogadaj ze swoim Liderem/Kierownikiem/Dyrektorem. Warto:-).

Antykonst Nowy wpis
@Konstanty

No zmienia zmienia. Jest jeden warunek: trzeba być prezesem, dyrektorem, rodzina prezesa lub rodzina dyrektora. Do nikogo w tej firmie nie dociera że ludzie nie mają za co zakupów zrobić w drugiej połowie miesiąca.

HR-owiec

Cześć! Z uwagi na pojawienie się konkursu na stanowisko związane z administracją personalną do Apator Elkomtech S.A. - Łódź, chciałbym zapytać o Wasze opinie związane z pracodawcą oraz innymi pracownikami, kultura organizacji firmy, benefity, środowisko, warunki pracy itp.? Prosiłbym o opinie, które znajdą urzeczywistnienie w przykładach/sytuacjach. Opinia typu "bo tak" nic nie wnosi :) Pozdrawiam

Teresa Nowy wpis
@HR-owiec

No nikt się nie pokwapił z odpowiedzią, czy zdecydowałeś się mimo braku informacji wziąć udział w konkursie? Jeśli tak to może teraz masz jakieś informacje z pierwszej ręki. Czy firma sprawiła pozytywne wrażenie, jesteś zadowolony ze stwarzanych przez nią możliwości?

Dominik

Nic sie w tej formie nie zmienilo. Zero podwyzek i kazdy ucieka

@Dominik

A od jakiego czasu nie ma podwyżek? Ciekawi mnie czy skoro pracownicy uciekają to nowe osoby pojawiają się na ich miejsce? Czy nie ma tylu chętnych? :P

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Apator Elkomtech S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy w Elkomtech S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego są paczki/bony świąteczne?

Nie ma.

Klepacz

NIE MA takiej firmy. Jest APATOR Elkomtech S.A.

Klepaczek
@Klepacz

A ta firma co jest, to jeszcze jest ?? :))

Klepka5
@Klepaczek

Firma ma się dobrze. Doskonale prosperuje. Pracownicy są należycie wynagradzani. Zaloga jest zadowolona z nadchodzących regulacji płac. Nowoczesne metody zarządzania przynoszą efekty. Dzięki zwiększeniu ilości zamówień i przychodów osiągnięto w dobie kryzysu spowodowanego wirusem bardzo dobre rezultaty.

Listewka
@Klepka5

" Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy "

Klepka5
@Listewka

Tak właśnie napisałem. Dzięki za przetłumaczenie. Na pewno panowie TK i KK w lepszych niż ja barwach sytuację w firmie przedstawiają. Ile osób pracujących w firmie na dzień dzisiejszy wiąże z nią swoją przyszłość? Może mały sondaż. Dajcie odpowiedzi. Pomóżcie kandydatom którzy chcieliby pracować w AE.

@Klepka5

Nie wiem w jakim dziale pracowałeś, ale nic mi się nie zgadza z Twoją wypowiedzią... Firma nie ma się dobrze, pracownicy kluczowi nie są dobrze wynagradzani, nie ma nadgodzin, nowoczesne metody zarządzania? Procesy, słupki, procenty, tabelki - to jest teraz najważniejsze w tej firmie, WIELKA korporacja... Skoro jest tak świetnie to dlaczego nikt Cie w tej firmie nie zatrzymał?

Nie ma.

Ala
@Listewka

Moze ojciec cie juz posunal skoro taki dobry... Na zgrupowaniu mu dygnal?

Jakie są warunki zatrudnienia w Apator Elkomtech S.A.?

Coraz gorsze.

x
@Nikt

bo wiem

Czy pracownicy Apator Elkomtech S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Konstanty

Od 01.01.2022 nie ma firmy Apator Elkomtech. Apator Elkomtech jest teraz Apatorem (częścią Apatora).

Co jaki okres czasu w Apator Elkomtech S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

HGW

Nie ma czegoś takiego jak podwyżka. Niestety w tej firmie podwyżek nie ma. Na górze siedzą ludzie, dla których pracownicy się nie liczą. Najważniejszą sprawą jest wdrożenie systemu oceny pracowniczej, powołanie funduszu podwyżkowego itp. O funduszu podwyżkowym każdy słyszał, ale jeszcze nikt go nie widział :/

Coś nie zgadza
@HGW

Coś się nie zgadza w Twojej wypowiedzi. Jest system oceny pracowników. Jeśli pracownik nie jest dobrze oceniany to dlaczego ma dostać podwyżkę. Dopóki system nie jest wdrożony to na jakiej podstawie ma być rozdysponowany fundusz podwyżkowy. Na podstawie widzimisię Pana Prezesa? To by było wielce niesprawiedliwe. Podwyżki by dostawali ludzie którym ufa. A więc kto?

Że co?
@Coś nie zgadza

Odkąd istnieje Elkomtech nie było żadnych systemów oceny pracownika a podwyżki jakoś były. Gdyby miało być jak mówisz do od kilkunastu lat nikt by złotówki nie zobaczył.

@Coś nie zgadza

“Na podstawie widzimisię Pana Prezesa”, no tak dokładnie jest, Pan Prezes ma węża w kieszeni i na tym zakończmy. Nie wiem w jakich działach jest wdrożony system oceny pracowniczej, w moim nie ma… Nie wiem czy jesteś na bieżaco, ale jest wiele przypadków, że ludzie rzucaja wypowiedzenie i nagle pieniażki w magiczny sposób się znajduja. Zarzadzanie w tej firmie to totalna porażka, ludzi traktuje się przedmiotowo, a jeśli chodzi o system zatrzymania pracownika w firmie to jest (usunięte przez administratora)

Nikt

O podwyżkę można ubiegać się codziennie.

Jak się pracuje z ludźmi z Apator Elkomtech S.A.?

HGW

Szczerze to jest bardzo źle, ale to chyba wynika głównie z tego, że tych ludzi w każdym dziale jest coraz mniej. Odchodzą pracownicy, którzy tworzyli tą firmę (Elkomtech) od samego początku, a pojawiają się ludzie niekoniecznie zaznajomieni z branżą energetyczną. Atmosfera jest bardzo napięta.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Elkomtech S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego?

Odpowiedź

W "Elkomtech S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego" nie ma żadnych możliwości, ani awansu ani degradacji – ponieważ NIE MA TAKIEJ FIRMY. Ile razy wam trzeba pisać, żebyście wreszcie przeczytali....??? (usunięte przez administratora)

Abracadabra

W firmie coraz gorzej, teraz przerzucają pracowników na 80% etatu żądając pracy na 100% (bo pracy wcale nie jest mniej) żeby brać dofinansowanie z "tarczy". Paranoja!

Czarymary
@Abracadabra

Masz pracę? Masz wynagrodzenie wypłacane na czas? Spójrz lepiej na rynek... Nie zauważyłeś, że jest kryzys o to dopiero początek. Ciesz się z tego, co masz.

Abra kadabrs
@Czarymary

Najlepiej wszystko uzasadniać kryzysem. Od dawna w AE szukano sposobu na obniżenie wynagrodzeń. Nie ta to inna okazja.

HokusPokus
@Abra kadabrs

Oj, myślę, że kierunek jest taki, abyś dopłacał za to, że tu możesz pracować;-).

Grega
@Abra kadabrs

jeśli chodzi obludzi firma ok jesli chodzi ivolace i rkzwoj to totalne (usunięte przez administratora)

Grega
@Grega

jeśli chodzi o ludzi firma ok jesli chodzi i płace i rozwoj to totalne (usunięte przez administratora)

Harry P
@Grega

To co usunięte i tak wiadomo. Czy nie można tego jakoś parlamentarnie nazwać. Płace i rozwój są w firmie na poziomie którego nie zazdroszczą pracownicy podobnych firm w Etiopii, Kazachstanie, Ukrainie, Azerbejdżanie,..... Jak o jakimś państwie zapomniałem to proszę o uzupełnienie. W Apatrorze w Toruniu pracownicy zyskali na kryzysie, zarabiają więcej aby tylko przychodzili do pracy. Specjalna premia.

Sławek M.

Kolego szkoda, że wyrażasz opinie podpisując się moim imieniem i nazwiskiem. Nadużycie to zgłosiłem do administratora. Życzę więcej odwagi, swoje imię i nazwisko znajdziesz w dowodzie osobistym wystarczy, że je następnym razem przepiszesz.

kozak
@Sławek M.

eh pewnie moze jakis sprzedawczyk chcial sie popisac i zacytowal slowa iuslyszane albo na stolowce albobw pokoju

kozak

mbel_zv

hehe brawo Ty. w koncu ktosna forum napisal to co mysli kazdy w firmie.

stefek
@Sławek M.

oj Panie Macieje... juz podwyzki i awansu to chyna mie bedzie.. za dlugi ma się język

mbel_zv

hehe brawo Ty. w koncu ktosna forum napisal to co mysli kazdy w firmie.

Stan

Czytając opinie śmiech ogarnia. Pracuję w Elkomtechu prawie 2 lata. Wiem jak się pracuje w korporacji - i tu jest raczej manufaktura niż korporacja. Nowoczesny system MRP wdrożono w styczniu 2017 roku, i on dopiero pokazał patologie istniejące w firmie od wielu lat, ogromne różnice w czasach produkcji tego samego urządzenia zależy czy robi je pracuś czy obibok, kolesiostwo rodem z czasów realnego socjalizmu. Mierny, bierny ale wierny to podstawa awansu i podwyżki. Nie oznacza to jednak, że pozostali spoza kliki zarabiają źle. Jakby było tak rynkowo jak piszą przedmówcy, to by faktycznie ludzie dawno stąd odeszli. A skoro siedzą, tolerują patrzenie na układy, to motywacja by to wytrzymywać jest jedna - kasa.

Stan wyższy :)
@Stan

Skoro twierdzisz, że Apator Elkomtech jest raczej manufakturą to po co było wdrażanie nowoczesnego systemu ERP? No właśnie po co ? Zostało wyrzucone w błoto dużo pieniędzy bez pozytywnych efektów. Jak sam napisałeś pracujesz tu dopiero 2 lata i dlatego nie masz pojęcia o specyficznym rodzaju naszej produkcji. A ten nowoczesny system to nie pokazał istniejącą od wielu lat patologię w firmie tylko pokazał całkowity brak kompetencji osób zarządzających. Ponieważ do firmy zajmującej się produkcją dedykowaną wdrożyli system do produkcji seryjnej. Co do jak to nazywasz kolesiostwa i klik, to pewnie (sądząc po twoim rozgoryczeniu ) jesteś w najsłabszej "klice " albo masz "cienkich kolesi". Kliki i kolesie jak to nazywasz są wszędzie a zaczynają się już od przedszkola przez szkołę, pracę, politykę i na kościele kończąc. Generalnie obecnie po zmianach w zarządzie mamy nadzieję na lepsze jutro.

Stan wyższy

Stan wyższy

Stan najwyższy
@Stan wyższy

Nadal masz nadzieję na lepsze jutro? To chyba jesteś osamotniony w tych nadziejach. To jest już równia pochyła.

Stan super najwyższy
@Stan najwyższy

... w górę;-)... Będzie dobrze, będzie Pan zadowolony;-).

Stan niższy
@Stan super najwyższy

A teraz? Po kolejnej "dobrej zmianie"? Ile osób musi jeszcze wylecieć żebyś powiedział że jest źle?

@Stan niższy

Zarząd nie ma zaufania do nikogo kto pracował w AE przed przejęciem firmy przez Apator. Pozbywa się zbędnego balastu. Buduje firmę na nowych podstawach. Należy się właczyć w ten proces.

Stan rzeczywisty
@Stan taki sobie

Skoro nie ma zaufania to powinien się pozbyć ponad setki ludzi.a tak naprawdę to właśnie ludzie nie powinni ufać temu pracodawcy.Ponieważ to za czasów tego "dobrego" zarządzania jest to co jest.Może i zarząd buduje nowe podstawy tylko jest pytanie jak trwałe te podstawy będą? Poza tym ludzie są otwarci na nowy proces tylko żeby to wreszcie miało ręce i nogi.

Stan najwyzszy
@Stan taki sobie

Żarty sobie robisz? Wszyscy w ramach włączania się do tego procesu powinni się sami pozwalniac z pracy. Przemysl co piszesz. Widać że pracujesz tu od roku, bo nie masz pojęcia jak ta firma kiedyś działała.

Stan pośredni
@Stan taki sobie

Niestety to Zarząd jest największym balastem. A skoro nie mają zaufania do nikogo kto wcześniej pracował w Elkomtechu to co tam robi jaśnie wielmożny pan prokurent?

Stan dard
@Stan pośredni

Jaśnie wielmożny :) jest do odstrzału oczywiście.

Stan wojenny
@Stan dard

Na razie strzelają do szeregowców. Dowodztwo razem z prokurentem przypina sobie kolejne gwiazdki. A to się ma nijak do teorii o braku zaufania. Ludzie ciężko pracują żeby coś z tego było a zarząd zamiast pomóc straszy utrata pracy. Po co kupili ta firmę? Żeby ją unicestwić? Niczego innego nie potrafią. Tyle lat ludzie z przyjemnością przychodzili do pracy a teraz wszyscy chcą uciec byle dalej. I to jest wina nowego pana a nie starych pracowników.

@Stan pośredni

Wyjątek potwierdza regułę. Prokurent wykazał się w Toruniu, przy projekcie RSU i nie tylko.

stan taki sobie
@Stan najwyzszy

Każdy musi się na coś zdecydować. Czas biegnie, są nowe reguły które trzeba zaakceptować bądź nie. "Stare czasy", choć lepiej się pracowało, bardziej ambitne rzeczy robiło i lepiej zarabiało - nie wrócą. Jeśli kiedyś EKT biegał po torach wyścigowych to teraz ma orać pole. Dużo, ciężko, i jednostkowo na małej marży ale za to poprzez ilość globalnie marża będzie duża. Tak się ten biznes zmienia.

Stan końcowy
@stan taki sobie

Jeżeli mowa o ilości to EKT nie ma potencjału na dużą produkcję.Więc co do orania pola, to raczej EKT jest polem do zaorania.

@Stan końcowy

Produkcję urządzeń marki AE można zlecić w Chinach. Proste urządzenia nie wymagają takiej klasy R&D jak obecnie, specjalistycznego serwisu itd, itp. Same oszczędności. Dlatego powinien się zastanowić ten kto chce się zatrudnić w tej firmie. Płace rynkowe, praca wyrobnika, przyszłość hurtownika. Co się uda dostać na wstępie to już zostanie. Jak przyjdą tańsi, niekoniecznie lepsi to będzie wymiana. Przedmiotowe traktowanie ludzi to zaczyna być standard. Na zachętę: "Apator Elkomtech S.A. jest firmą produkcyjną, zajmującą się tworzeniem oprogramowania oraz wytwarzaniem urządzeń przeznaczonych do nadzoru przesyłu energii elektrycznej. Firma dostarcza urządzenia telemechaniki i automatyki stacyjnej, systemy nadzoru pracy stacji elektroenergetycznej, systemy zdalnego nadzoru i sterowania siecią elektroenergetyczną oraz jej zarządzania. Firma zatrudnia szereg specjalistów (projektantów, konstruktorów, programistów), którzy na bieżąco śledzą postęp techniczny na świecie, dzięki czemu produkty firmy wykonane są z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz zgodnie ze standardami obowiązującymi na rynku Unii Europejskiej."

Stan oblężenia
@stan taki sobie

Na co się zdecydować? Ci co stracili pracę nie mieli szans zdecydować się na cokolwiek. Nikt ich nie pytał. Po prostu na bruk.

Stan końcowy
@Stan taki sobie

Marka AE to historia. A żeby przenieść produkcję do Chin to najpierw trzeba ją mieć. Szukajcie sobie pracy ludzie bo zegar tyka.

Stan cierpliwości
@Stan końcowy

Zgadzam się, że w obecnej sytuacji trzeba się rozglądać za inną pracą(to zawsze warto robić) . Produkcja jeśli będzie zlikwidowana to pociągnie za sobą zwolnienia grupowe. Obecny prezes może się na to zdecydować. Taka cierpliwość może się opłacać. Obecnie korzystniej może być aby przychodzić do pracy i czekać.(na kolejną redukcję) Serwis w AE też nie wiadomo czy będzie potrzebny. Apator to firma produkcyjna. Na wielką skalę.

Stan położenia
@Stan cierpliwości

Co ty chrzanisz, jakie zwolnienia grupowe cha cha, już byli tacy którzy czekali na zwolnienia grupowe bo mieli nadzieję, że im się to opłaci ale dostali kopa w .... i won. A obecny czy nieobecny prezes nie będzie się decydował na zwiększone koszty, bo zwolnienia grupowe to większe koszty. Także to co się może opłacać to czas, czas jak najkrótszy w tej firmie. I tyle w temacie "naiwna gąsko ".

Stan posiadania
@Stan położenia

Czekali i się doczekali. We wrześniu zeszłego roku. Jeśli zwolnienie 30 osób to nie było zwolnienie grupowe to co to bylo?

@Stan wyższy :)

ERP był konieczny do połączenia z systemów z całą resztą korpo m.in. w celu lepszego wykorzystania zasobów.

@Stan cierpliwości

Serwis w każdej firmie jest potrzebny i jeśli działa dobrze to jest jej wizytówką.

@Stan posiadania

Pracownicy na umowach czasowych nie dostali ich przedłużenia. Nie wiem jak to można podciągać pod zwonienia grupowe ?

Pinka
@Stan wyższy :)

Tu się wszystko zgadza... Najsmutniejsze jest to, że narobiło się tam "kierowników" po zarządzaniu, a zapomniano, że do zarządzania trzeba mieć predyspozycje. Omijać.

Marzena
@Pinka

A jak tam to teraz to zarządzanie po przejęciu przez Apatora wygląda? Bardziej korporacyjne reguły? Jakieś zmiany od nowego roku?

Tonik

Żeby być zadowolonym trzeba lubić to co się robi a poza tym potrzebne są chęci umiejętności, ja polecam.

@Tonik

Jak już chęci i umiejętności nie brakuje. Warto jeszcze aby wynagrodzenie było adekwatne do posiadanych umiejętności. Watro aby praca wykonywana przez pracownika była doceniana przez przełożonych. Jeśli się słyszy, "na rynku jest pełno lepszych specjalistów dostępnych od ręki" to .....zadowolenie nie jest możliwe.

Gin
@Stan

Dostępni może są ale chetni za takie marne wynagrodzenie niestety już nie. Teraz jest nowy nurt nie będzie cięcia kosztów tylko optymalizacja. "Hura"...... nie zabiorą przynajmniej tej jałmużny która jest. Cieszcie się bo mogło być gorzej.

Jerzy

Od pewnego czasu nie piszecie nic na temat pracy w Elkomtech, jestem ciekaw dlaczego tak jest. Może ktoś z obecnych pracowników zechce podzielić się swoimi przemyśleniami na temat pracy w tym miejscu?

Ty tak poważnie pytasz?

Jerzy

Pytam poważnie, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia, które pracodawca oferuje nowo zatrudnionym pracownikom. Masz może wiedzę na ten temat?

@Jerzy

Praca byłaby świetna gdyby nie inni. A tak naprawdę to nie ma nowo zatrudnionych, a "staro zatrudnionych" coraz mniej.

Jerzy

Wiesz może co powoduje, że pracownicy z dużym stażem decydują się na rezygnację z pracy w Elkomtech? Jak w takim razie przedstawiają się warunki zatrudnienia i finansowe?

Konstanty

Czy cała firma jest "dno i omijać"? Dlaczego? Jakiś konkret daj. Czy też jakaś część firmy jest "dno i omijać"? Dlaczego? Jakiś konkret daj. Dzięki:-).

jaro
@Jerzy

tak powiem. pracownik elektronik groził mi pobiciem. nazywał sie(usunięte przez administratora). nadal tu pracuje.. wykrecal mi rece i groził.. jedyne co pomoglo to nie odzywanie sie do gnojeszka. a kierownik to olał... sławomir dodam

@Jerzy

Firma PWPT Elkomtech już nie istnieje. Obecnie jest to APATOR ELkomtech S.A.

Hulaj Dusza
@Jerzy

Wiem. Nie szanuje się ani ludzi ani ich pracy. Liczy się wynik, kasa, kasa i wynik. Ludzie są jak pionki, które gdzie postawisz tam mają stać. Wydaje się rozkazy zamiast spróbować dialogu, nigdy nie wiadomo co będzie jutro. Może przyjdziesz do pracy i dowiesz się, że juz cię nie ma? Zero empatii, ważne że prezes będzie zawsze prezesem a dyrektor dyrektorem. Reszta się nie liczy. Sprzedadzą cię za mniej niż garść srebrnikow. Za dużo stresu. Lepiej iść do biura i pisać na maszynie.

Alfred
@Hulaj Dusza

To co piszesz jest smutne:-(. Pytanie, czy tak jest w całej firmie, czy też w jej częściach?... - Czy tak jest na produkcji? - Czy tak jest w rozwoju sprzętu? - Czy tak jest w rozwoju softu?...

Hulaj Dusza
@Alfred

To jest smutne. Tak jest w całej firmie. A szkoda, bo praca jest ciekawa, fajne zadania, fajne projekty i naprawdę jak ktoś ma chęć do pracy i samorozwoju to może się nauczyć wiele nowych rzeczy bez względu na to czy jest starym wygą czy żółtodziobem. Tylko to już dawno przestała być firma a jest fabryka gdzie ludzi traktuje się przedmiotowo.

Iza

@anonymous, czy Elkomtech S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego dba o rozwój swoich pracowników? Czy firma zapewnia udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje osób zatrudnionych? Jak pod tym względem oceniasz firmę?

ET.
@Iza

Tak wysyła. Jak budżet pozwoli. Teraz firmie się nie wiedzie zbyt dobrze. Traci rynek i pracownicy odchodzą z pracy.

Zorro
@Iza

To zależy do jakiego działu trafisz. Ostatnimi czasy atmosfera mocno siadła ale światełko w tunelu jeszcze jest :) Pozdrawiam HO :)

@Iza

O takie rzeczy to trzeba powalczyć. Ale budżet na szkolenia jest. Tylko trzeba uzasadnić potrzebę szkolenie i za tym pochodzić ...

Grzes

Czy może mi ktoś powiedzieć jak pracuje się pracownikom umysłowym? Czy place są adekwatne ??

Jaś
@Grzes

A Ty "Grzes" o jakie stanowisko umysłowe zabiegasz?

aryhcaj
@Grzes

Ucieka kto może, czasy świetności firma ma już dawno za sobą, zresztą skoro nawet pracownicy HR odchodzą ...

andzia
@aryhcaj

@aryhcaj aż tak źle w firmie? co konkretniej? co z HR?

Iza
@aryhcaj

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i udzielić konkretnych informacji użytkownikom forum? Napisz proszę, czym spowodowane są odejścia ze wspomnianego przez Ciebie działu, a także jakie kroki Elkomtech S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego podejmuje, aby utrzymać swojego pracownika w firmie.

Oko
@Iza

A TY znowu swoje ile razy trzeba Tobie powtarzać, że Elkomtech S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego zmieniło właściciela (o zgrozo ) i nazwę na Apator Elkomtech S.A.

aryhcaj
@Oko

Wkrótce i z nazwy Elkomtech zniknie, czyżby Iza=Emilia :)

@Grzes

Zwolnieni bez naleznych odpraw pracownicy umyslowi dochodzą swoich praw w sądzie pracy. Prezes jest tam często. Wielu pracowników powinno dochodzić wyrównania premii za 2017r. Firma przyjmuje nowych pracowników umysłowych głównie do HR. Aplikuj to przekonasz się jaką zaoferują Tobie płacę. Powodzenia.

@aryhcaj

Fajny nick Panie Prezesie (były Prezesie)...

Ktoś

Porażka!

@Ktoś

Nie praca jest porażką tylko ludzie wypruwasz sobie flaki a nikt ci nawet dziękuję nie powie kasa to nie wszystko drogi pracodawco

Konstanty

Czy tak jest na pewno w całej firmie, czy też tylko w wybranych działach, miejscach (rozwój / produkcja / nadzór lub też sprzęt / oprogramowanie)?... Możesz napisać coś więcej.

Praco-dawca :)

Nick, drogi pracowniku jak zrezygnujesz z wynagrodzenia za pracę to będziemy Tobie dziękować raz w miesiącu za tę pracę. Jeżeli to cię zadowoli to nas tym bardziej. Czekamy na takich pracowników. Pozdrawiamy, bądź z nami tylko zrezygnuj z wynagrodzenia :) a i zachęć do tego swoich kolegów z pracy.

Doradca

Firma oszczędza na płacach pracowników. Jeśli chcesz odzyskać niewypłaconą Ci w należnej wysokości premię zadaniową za 2017 r. Zostaw kontakt do siebie.

@Doradca

Co masz na myśli pisząc, że firma oszczędza na pracach pracowników?...

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Elkomtech S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Apator Elkomtech S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Elkomtech S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Elkomtech S.A.?

Apator Elkomtech S.A.