Elektroeco Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Elektroeco Sp. z o.o.

balon1289

firma ta nie płaci wynagrodzenia swoim pracownikom,nie spłaca zadłużenia a prezesi mają wszystko w nosie i non stop kłamią i zwodzą

cyganek 235

elektroeco to statek który już idzie na dno za sprawą nieudolnych i pazernych gospodarzy.

były pracownik

elektroeco to najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować, brak pieniędzy na wszystko,prezesi kłamią na każdym kroku,zwodzą i nie płacą należnych świadczeń,kadra kierownicza z wyjątkami chamska i nie przyjazdna dla ludzi,nie polecam tej firmy i lepiej trzymać się od niej z daleka:(

muniek2018

zgadzam się firma nie solidna,nie płaci wypłat na czas a za nadgodziny to nie płacą po pół roku,brak pieniędzy na materiały i na rzeczy dla pracowników,dziadostwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

były pracownik

te posty to prezesów bo żeczywistość jest inna nie płacą na czas i trzeba się upominać o wypłaty nie polecam pracy w tej firmie pozdrawiam

Polecam pracę w Elektroeco. Młody zespół, firma nie jest dużą korporacją więc wszyscy się znają i fajnie się w niej pracuje. Ludzie życzliwi i pomocni. Praca ciekawa i można się wile nauczyć. Wynagrodzenie w zależności od funkcji, ale nie jest źle.

Zostaw opinię o Elektroeco Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektroeco Sp. z o.o.