Ecomex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Energetycznych

Gliwice

Opinie o Ecomex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Energetycznych

obserwator

Nie polecam tej firmy, brak fachowości, ich pracownicy to chłopcy na praktykach skaczący po dachach budynków bez zabezpieczeń, a gdzie BHP ?? Brak terminowości, niska jakość wykonywanych instalacji, pracownicy opalający się bez koszulek na dachu.

guru

Potwierdzam, nie jest dobrze

Wiesław Majewski

Blee dlatego dla mnie na minus, ale jaki prezes taka kadra i firma. Dla mnie wyrok - ekstradycja w kosmos, nie ważcie się tu pracować, stracicie czas ponieważ niczego dobrego się tutaj nie nauczycie bo nie ma od kogo.

Wiesław Majewski

Centrum OZE Gliwice to nie firma tylko eksperymentalny dział firmy Ecomex Sp. z o.o. Gliwice, oficjalnie zajmują się kompleksowo sprzedażą, montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, kotłów itp. oraz pozyskiwaniem dotacji z państwa na swoje sprzedawane produkty, w praktyce głównym ich celem jest wciśnięcie jeleniowi "najnowszej technologii "(chinszczyzny) za kosmiczne pieniądze i na to jest największe parcie, mało tego że dział liczy dosłownie kilka osób, można ich policzyć nas palcach jednej ręki, nie mają żadnego zaplecza technicznego, bazując tylko i wyłącznie na podfirmach, które wykonują za nich Czarną robotę, serwis nie istnieje, sprzedają największy szajs jaki tylko jest dostępny na rynku , najtańsze moduły fotowoltaiczne tzw. Chińczyki idą jak ciepłe bułeczki dla naiwnych inwestorów ludzacych się że zrobią inwestycje życie, pompy ciepła tak samo dolna półka, żeby nie powiedzieć ładnie opakowany hiszpański czy włoski bubel, montaż i wykonanie podwykonawców pozostawia wielu do życzenia, wiele rzeczy zrobiona niechlujnie, nieprofesjonalnie, brak dokumentacji technicznej, a terminowość i punktualność to pojęcia z którym oze jest na bakier od samego początku swojego istnienia, stanowczo odradzam tą jednostkę, nic dobrego u nich was nie spotka, a możecie jedynie utopić spore pieniądze w technologię, która lepiej wygląda niż działa, zresztą najlepiej o tym wiedzą osoby, które cokolwiek kupiły od tych ludzi, czy mieli z nimi cokolwiek wspólnego. Jako miejsce pracy tragedia ludzie, którzy tam siedzą ciągle wyglądają na przestraszonych i zmęczonych , w kolorowym salonie zawsze panuje krępująca cisza, kierownik salonu zachowuje się jakby chciał odbyć z tobą stosunek oralny, typowy pe.dałek,krępujący osobnik, sprawia wrażenie osoby miłej, kokietuje kobiety, straszny maruda, osoba bez wiedzy technicznej, niekompetentny, mało tego w salonie śmierdzi fekaliami, powinno się to zgłosić do sanepidu, w dodatku podają kawę w brudnych filizankach. Blee dlatego

gosc

to chyba jakis zart ciekawe kto to pisal

Zostaw opinię o Ecomex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Energetycznych - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecomex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Energetycznych