Cagro Zakład Instalacji Elektrycznych Sp. z o.o.

Radzionków

Opinie o Cagro Zakład Instalacji Elektrycznych Sp. z o.o.

kolo

A coś więcej o pracy w tej firmie, czy warto i jak to wszystko tam wygląda.

Robotny
@Robol 03.06.2016 12:38
Rotacja pracowników jest bardzo duża ze względu małe stawki. Człowieka traktują jako niewolnika. Prezes to niekompetentny człow...

anonymous
@Robotny 02.11.2017 20:54
No cóż jeśli ktoś woli lecieć w tzw "trąbę" a nie pracować to potem wylewa swe żale na forum....

Śmieszny jesteś ? Widziałeś tam ludzi którzy pracują? Sam element społeczny :)

Polak

Za podróże służbowe własnym samochodem nie oddają pieniędzy.

Wiesz coś na temat podróży służbowych w firmie Cagro Zakład Instalacji Elektrycznych Sp. z o.o. ? Napisz nam jak wygląda u nich praca, czekamy na opinię!

Zostaw opinię o Cagro Zakład Instalacji Elektrycznych Sp. z o.o. - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cagro Zakład Instalacji Elektrycznych Sp. z o.o.