Firma Inżynieryjno-Drogowa Drogtom Sp. z o.o.

Włocławek

Opinie o Firma Inżynieryjno-Drogowa Drogtom Sp. z o.o.

Pracowałem tam dość długo i było ok, do momentu kiedy prezes nie przyjął pana Bartka i byłego dyrektora z Mzd fachowcy wysokiej klasy :-)) :-)) totalne dno atmosfera zeszła do minimum. A zarobki no cóż jak wypracowałeś 250 godz to 2700 zrobiłeś zresztą im więcej godzin tym mniej pieniędzy. Między fizycznym a dobrym operatorem jest złotówka różnicy(są wyjątki) więc nie licz że zarobisz powyżej 3 tys. Jedyny plus to wypłacalność.

Wypowiedz się na naszym forum ile zarabiałeś w firmie Firma Inżynieryjno-Drogowa Drogtom Sp. z o.o.. Wiele osób czeka na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Firma Inżynieryjno-Drogowa Drogtom Sp. z o.o. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Inżynieryjno-Drogowa Drogtom Sp. z o.o.