Budownictwo Drogowe Jard S.C. Jan Dziubek Jan Rapacz

Jaworzno

Opinie o Budownictwo Drogowe Jard S.C. Jan Dziubek Jan Rapacz

gruby

Wszystko co przeczytałem to niestety prawda .ZLODZIEJE I SZACHRAJE.TA FIRME NALEZY OMIJAC Z DALEKA.

Szczery

Firma z niemiła atmosfera w pracy kierowcy czują się jak kierownicy podpierdalaja każdego nowego przyjętego operatora stawki to dowiedziałem się po miesiącu mówili 15 zł a jak przyszło do wypłaty to liczyli 13 zł żadnych setek czy 50. Godziny na czysto.omijajcie ta firmę z daleka bo to złodzieje i szachraje

Osoby szukające pracy w firmie Budownictwo Drogowe Jard S.C. Jan Dziubek Jan Rapacz chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Budownictwo Drogowe Jard S.C. Jan Dziubek Jan Rapacz - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budownictwo Drogowe Jard S.C. Jan Dziubek Jan Rapacz