Tomar-Drog Sp.j.

Lublin

Opinie o Tomar-Drog Sp.j.

:P

Dla jednego z właścicieli opanowanie sztuki czytania ze zrozumieniem to za ciężka sprawa wręcz niemożliwa do opanowania, a już przyznanie się do swojej głupoty kiedy wreszcie przyjdzie refleksja że się ją popełniło to już abstrakcja i himalaje wysiłku intelektualnego. Cóż cham ze wsi wyjdzie, ale wieś z chama nigdy. Podsumowując chcesz męczyć się z Panem wszystkowiedzącym w swoim mniemaniu, a w rzeczywistości ociężałym intelektualnie to jest praca w sam raz dla ciebie.

misio

Ten Pan jest mało wymagający i tyle w tym temacie jeszcze się nie poznał na tej firmie i ich właścicielach ale do czasu :)

Zostaw opinię o Tomar-Drog Sp.j. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomar-Drog Sp.j.