Mag-Bruk Michał Kiedroń-Lisowski

Opinie o Mag-Bruk Michał Kiedroń-Lisowski

Klient

Radzę omijać tą pseudo firmę z daleka. Szef to partacz (usunięte przez administratora) Nie ma najmniejszego pojęcia o brukarstwie. Pracownicy połapani spod budki z piwem. Jednym słowem tragedia!!!!

Sądzisz, że firma Mag-Bruk Michał Kiedroń-Lisowski w mieście Lębork nie ma przed tobą tajemnic? Dodaj opinię aby inni również dowiedzieli się o niej wszystkiego. Twoja opinia jest pilnie potrzeba osobom zastanawiającym się, czy podjąć w tej firmie zatrudnienie. Napisz jaki naprawdę jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

Zostaw opinię o Mag-Bruk Michał Kiedroń-Lisowski - Lębork

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mag-Bruk Michał Kiedroń-Lisowski