G & M Sp. z o.o.

Jabłowo

Opinie o G & M Sp. z o.o.

cooper

FIRMA NIE PŁACI WYNAGRODZEŃ MIN 3 MIESIĄCE poniżej link: http://icelandnews.is/wiadomosci/z-kraju/uwaga-nieuczciwy-pracodawca-szukamy-polskich-pracownikow-firmy-gm

GM

Firma upada- nie polecam!! Kasa na raty, kombinacja na każdym kroku, pracuje się po 12 h a nawet dłużej .Kierownictwo interesuje się tylko i wyłącznie własnym zarobkiem a pracownicy czekają na wynagrodzenia nawet do kilka tygodni !! W kardach nie maja nawet godności odebrać telefonu, Kierownictwo szuka na każdym kroku oszczędności są osoby tak zwane pupilki o nich można by było napisać książkę Nie polecam !

Alojzy

Pracowalem w g&m .kasa kiepska ,prxesladuja pracownikow przez caly czas .podstawiaja do podpisania zagraniczne umowy zeby miec przykrywke dla zwiazkow a pracownicy na polskich umowach dalej sa ..z wyplatami sie opozniaja i placa na 2 albo 3 raty ..porazka ,wiele by tu jeszcze napisal ale szkoda slow

mieciu
@Alojzy 29.08.2016 00:22

to prawda..tak bylo

jimi
@Alojzy 29.08.2016 00:22

alojzy kto cię prześladuje, kadra;chyba coś nie tak,ja pracuje w tej firmie kilka lat są co prawda gorsze czasy bo wypłaty się opużniają ale to wina twoja i tych pseudo dobrych pracowników którym sie pracować nie chce ,których wy chronicie a na końcy idą do zwiazków i robią smród wokół firmy i przez to cierpimy my wszyscy.

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie G & M Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o G & M Sp. z o.o. - Jabłowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G & M Sp. z o.o.