Asdrog S.C. Zakład Drogowo-Budowlany

Tomaszów mazowiecki

Opinie o Asdrog S.C. Zakład Drogowo-Budowlany

alfred

W moim przypadku zalegają już od października 2015r. Nie pracuję tam od listopada 2015r. i cały czas próbuję odzyskać zaległe wynagrodzenie, ale bez skutku, bo kontakt z właścicielami i pracownikami firmy praktycznie niemożliwy.

GP

Szczerze nie polecam. Wymagania olbrzymie, szereg testów do zaliczenia, a oferowane zarobki to maksimum 1500. Szkoda czasu na te trójstopniowe rekrutacje. Poza tym zalegają z wypłatami.

DP
@GP 17.06.2015 09:52

Możesz coś więcej napisać o tej firmie? Regularnie zalegają z wypłatami? Jak wygląda praca w biurze?

Bruno

Firma OK. Sporo wymagają ale dają zarobić. Dają uczciwe warunki zatrudnienia i nie traktują ludzi jak maszyny

Zostaw opinię o Asdrog S.C. Zakład Drogowo-Budowlany - Tomaszów mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asdrog S.C. Zakład Drogowo-Budowlany