GMS Holz Grzegorz Makochon

Kotórz Mały

Opinie o GMS Holz Grzegorz Makochon

pandorka

Witam, GMS Holtz jest firmą rodzinną, co nie znaczy małą. Oferują bardzo szeroki asortyment. Oprócz tradycyjnego sklepu prowadzą również setki aukcji na Allegro oraz mają własny sklep internetowy. Właściciele są bardzo sympatyczni, otwarci i zaangażowani w rozwój przedsiębiorstwa. Liczę na współpracę z tą firmą :) Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam bardzo miło przyjęta. Polecam:)

no to się ktoś zdziwił pracą w tej firmie. kogo pozdrawiasz jak tam prawie nikt nie pracuje? ... niepolecam!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o GMS Holz Grzegorz Makochon - Kotórz Mały

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GMS Holz Grzegorz Makochon