Brewa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego

Złoczew

Opinie o Brewa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego

KRZYSIEK

Wykonanie instalacji przebiegło bez większych problemów, uruchomienie również ok. Uruchomienie odbyło się w styczeń 2016, firma pozostawiła wrażenie po sobie nie do końca procesjonalne, wydaje się że brak prawidłowego przepływu informacji

@admin 04.09.2015 19:22
Co twoim zdaniem warto zmienić w firmie Brewa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego? Wypowiedz się na naszym forum....

Firma dawno nie istnieje.

Zostaw opinię o Brewa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego - Złoczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brewa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego