Klepacki Wojciech Usługi Stolarskie

Wólka Łańcuchowska

Opinie o Klepacki Wojciech Usługi Stolarskie

Współpracownik

Faktycznie, zanim założy się firmę, powinno się prześwietlić gościa, zrobić wywiad środowiskowy, a tak byle kto może być "firmą" i zarabiać w różny sposób - np. jak ten stolarzyna kantować ludzi na lewo i prawo: spartaczona robota i jeszcze śmie twierdzić, że ktoś mu za mało zapłacił - jaka praca - taka praca, [usunięte przez moderatora]!!!

Bolo

Popieram, nie rozumiem, jak ktoś taki może mieć firmę, prawdziwy fachowiec stara się wyrobić sobie dobrą markę, a ten - tylko dużo gada i cwaniaczy, a robotę PARTACZY !!!

Ktoś

To bardzo nieuczciwy człowiek i partacz nie znający się na swym niby fachu, radzę trzymać się z daleka!!!

Zostaw opinię o Klepacki Wojciech Usługi Stolarskie - Wólka Łańcuchowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klepacki Wojciech Usługi Stolarskie