Drewspan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Skorupski Wójcik Sp.j.

Wielopole Skrzyńskie

Opinie o Drewspan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Skorupski Wójcik Sp.j.

Nie zadowolony

Tam Co się dzieje jedna masakra ludzie się zatrudniają i po kilku dniach zwalniają i maja racje ze odchodzą za takie pieniądze ii za taką pracę są inne lepsze warunki pracy niż tu w drewspanie nie polecam zbyt tej pracy ocena 4/10 moje zdanie jest takie jeśli ma się ktoś o robić to musi zarobić aa tu w drewspanie się orobisz aa max 1700 zarobisz wiec po za tym tam trzeba być żeby to zrozumieć żeby płacili 2400 minimum to jeszcze jeszcze a tak. ..

masakra

MASAKRA!!!! i tyle w tym temacie

przyjazny

Takiej zlosliwosci ze strony sprzedajacego to przez 20 lat prowadzac firme nie spotkalem. Odradzam jaka kolwiek wspolprace a nawet chec rozmowy z ta firma.

cyna66
@przyjazny 09.12.2014 13:16

Nie wiem z czego to wynika - proces uzyskania oferty trwa a zainteresowany jest traktowany jak intruz. Z ciekawości - z kim tam miałeś kontakt?

Zostaw opinię o Drewspan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Skorupski Wójcik Sp.j. - Wielopole Skrzyńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewspan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Skorupski Wójcik Sp.j.