Opinie o Ksomar Sp. z o.o. sp.k. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ksomar Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ksomar Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ksomar Sp. z o.o. sp.k. w Kalisz

Hej, chciałam spojrzeć za jakimiś aktualnymi opiniami odnośnie pracy, są tylko te zeszłoroczne ale właśnie się pogubiłam. To stawka godzinowa czy jednak jakiś akord jeszcze przy tym sprzątaniu się wyrabia?

Natalia

może ktoś się odnieść do tej opinii odnośnie warunków przyznawania w firmie umowy o pracę? Ktoś pisał, że jest ona możliwa jedynie pod warunkiem gdy ma się grupę... Widziałam jednak ogłoszenie o pracę i wcale nie ma tam żadnej tego typu informacji. Czy to oznacza, że każdy może liczyć na uop? Czy stawki są równe z tymi, które miały wzrosnąć od stycznia czy można liczyć na coś jeszcze?

dorota
@Natalia

można być zatrudnionym bez grupy. A stawka zależy od stanowiska i obowiązków. Wiadomo im więcej pracujesz tym więcej zarobisz. Robisz minimum zarabiasz minimum.

Iga Nowy wpis
@dorota

Ha ,ha co to znaczy robisz więcej. Wszyscy na podstawowych stanowiskach maja minimalna place ,w akordzie można zarobić mniej lub więcej. Nie rozumiem wypowiedźi

Iza Nowy wpis

Super świetnie działająca firma, profesjonalny sprzęt i pieniądze na czas dobra praca polecam

Stefan Nowy wpis
@Iza

No to fajnie. Jaką oferują umowę na stanowisku sprzątacza i ile czasu zajmuje im rekrutacja? Chciałbym w przeciągu dwóch tygodni znaleźć zatrudnienie. Co za kwota jest tu do zarobienia?

Darek

Zarobki jak wszędzie - minimum krajowe ale za to kierowniczka to przemiła osoba i życiowa . Z każdym problemem można się do Niej zwrócić . Polecam !

Iwona
@Darek

@Darek Świetnie! A, czy premie to nie obce słowo w Ksomar S.C.? Z góry dzięki.

heh
@Iwona

Jak kiepsko się pracuje to za co premia, hahaha

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ksomar Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
osoba

Witajcie jesli firma Ksomar niema nic wspólnego ze sprzataniem to dlaczego takie firmy biora udział w przetargach i wygrywaja.

Lulek
@osoba

Proszę nie mylić sprzątania z profesjonalnym sprzątaniem. Renomowane firmy o dużym zasięgu biorą za usługi o wiele więcej niż lokalne grajdoły . Aby posprzątać dobrze , pracownicy muszą być wyposażeni w sprzęt techniczny i w środki chemiczne . Ksomar nie ma ani jednego ani drugiego . Zleceniodawcy tarmoszą się później z grajdołem Ksomar o jakość , ale wolą to niż zapłacić za usługę realne koszty.

Ona
@osoba

Bo firma jest najtańsza na rynku dlatego wygrywa niemalże każdy przetarg i zatrudnia ludzi masowo z orzeczeniem. Co na tym zyskuje? Woli zatrudnić dla przykładu 5 osób na pół etatu nic 5 na pełny etat. W tej firmie nie zarobisz a głodowe 1100 zł to ludzie więcej socjalu mają

Maria
@Ona

Cześć, czyli mam przez to rozumieć, że w Ksomarze nie ma żadnych szans na pracę na pełen etat? Nikt tak nie pracuje?? Tylko na pół?

Ona
@Maria

Jest szansa, ale wówczas jest to latanie po obiektach i przemieszczanie się we własnym zakresie na własny koszt. Pytanie czy to się opłaca? Ja tak pracowałam aż w końcu zmieniłam firmie i pracę bo ile można by tak wytrzymać.

Krysia
@Maria

My pracujemy z dziewczynami na cały etat więc to chyba ma znaczenia kto jest potrzebny. Każdy chce kokosy a czasy są jakie są.

A...

Nie wypłacają pieniędzy za 10 dni rehabilitacji które w innych zakładach są i oprócz tego nie ma wczasów pod grusza w firmie oszczędza się do maximum czasem brakuje podstawowych środków do sprzatania. Wynagrodzenia jak wszędzie standardowo najniższą. Wymagania minimum druga grupa i nic poza tym zero czegokolwiek na plus.

Nieznajomy
@A...

Prawda :( i to boli

....
@A...

Ja mam inne doświadczenia. ogólnie pozytywnie. A 10 dni to się wybiera a nie kasę bierze kolego.

Czy można liczyć w Ksomar Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

niemozna liczyc na zadna opieke lekarska w tej firmie

Małgorzata
@ja

To lipa. Pozwalają chociaż na luzie na wolne, jak trzeba iść do lekarza? Niektórzy pracodawcy mają i z tym problem.

Iza
@Małgorzata

Jak ubłagasz

Czy Ksomar Sp. z o.o. sp.k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

iza

Umowę o pracę pod warunkiem że masz grupę .

Jarosław
@iza

O jaką grupę chodzi? Możesz napisać coś więcej?

Magda

W firmie nic się nie zmienia a nawet tracą obiekty a ludzi się będą musieli pozbywać bo nie ma dla wszystkich miejsc.

Bolo

Strażak Sam z magazynierką dbają przede wszystkim o własną kieszeń . Jakiś czas temu byli dumni z tego , że nie wypłacili byłej pracownicy odprawy emerytalnej . Zbierali i w końcu uzbierali bidulki na Porsche . Niestety , dziady bazują na tym ,że ludzie potrzebują pracy i zatrudniają się w ich pseudo firmie o długiej tradycji w wykorzystywaniu pracowników.

Mon...

Pracowałam tam i powiem tak to była najgorsza firma z jaką przyszło mi pracować. Pracować w tej firmie na cały etat nie ma możliwości, większość ludzi ma 3/4 lub 1/2 etatu. Także nie są to pieniądze za które można wyżyć. Plusy w tej firmie : - wypłata na czas Minusy : - brakuje środków czystości typu : płyny, ścierki, najlepiej myć ciepłą wodą i jedną szmatką wszystko - umowy nigdy nie dostaniesz do ręki a jak dostaniesz już to musisz to ubłagać miesiącami - nie ma możliwości ubiegać się o fundusze z pefronu bo pani ta się w to nie bawi co jest niezgodne z prawem. - Praca tylko z orzeczeniem o niepełnosprawności umiarkowanym. - Atmosfera i co niektórzy ludzie to szkoda nerwów, jeśli ktoś lubi za kogoś robić dodatkową robotę za te same pieniądze to powodzenia.

osoba

Jesli firma Ksomar niema nic wspulnego ze sprzataniem biur to taka firma niepowinna brac udziału w przetargach tylko powinna zajac sie wlasna działalnoscia wielo branzowa

Wiecie może czy w Ksomar Sp. z o.o. sp.k. szukają chętnych na staż?

Pani A.

Staż w tej firmie jest krótki 3 miesiące i dowidzenia jak nie masz grupy inwalidzkiej. Czasem widnieją ogłoszenia na pośrednictwie pracy w sumie kto już u nich nie pracował od tego zacznijmy wynalazki nie z tej ziemii grunt zeby była ta grupa i pefron płacił to jest najważniejsze zysk

Lulek

Firma nie ma nic wspólnego z profesjonalnym sprzątaniem i organizacją pracy , którą kieruje miedzy innym współwłaścicielka . W tej firmie wszystko opiera się na zasadzie " oni mają tylko posprzątać . Oni , to określenie pracowników. Oczywiście pani jest bardzo miła do czasu kiedy trzeba wydać pieniądze na buty , fartuchy i odzież ochronną . W obiektach kontrahentów używa się przede wszystkim chemii gospodarczej , która jest tania a to , że nie nadaje się do profesjonalnego sprzątania nie ma żadnego znaczenia . Szkolenie z metody prania w umywalce mopów najlepsza jest właśnie pani Maria , która również uważa , że znoszone fartuchy z kaliszanki są najlepsze do mycia okien. Pani Maria stara się nie jeździć do kontrahentów wypasionymi furami , którymi właściciele dysponują , ponieważ mogło by to źle wpłynąć na relacje z klientem . Ciągłe opowiadanie jak nieopłacalne są obsługiwane kontrakty to standard w tej firmie . Sprzęt jakim firma dysponuje do prac na wysokości to jest kuriozum . Niestety pracownicy bez żadnych zabezpieczeń myją okna na wysokości. Inspekcja Pracy miała by co robić kontrolując obiekty obsługiwane przez firmę .

Dawid

Wszyscy wiemy jak trudny jest teraz czas dla firm a tu jeszcze jakieś oczekiwania dziwne. Ludzie mamy dobra firmę więc szanujmy ją a nie szukacie dziury w całym.

Gregsky

Pani Maria to nieodpowiedzialna kobieta jak cała ta firma jedno wielkie nieporozumienie, omijać szerokim łukiem wyzyskiwaczy

Nordi

Dobra firma, zorganizowana i praca w dobrej atmosferze więc nie przesadzajmy !

Praca nie jest lekka trzeba zasuwac, czasem koszenia jest naprawdę dużo nie licząc już zamiatania czy segregacji masy odpadów prawie na każdym obiekcie jest multum pracy a pieniądze niestety ubogie taka rola jest pracownika gospodarczego.

Tomq

Bardzo miła obsługa ! Rzetelnie i wnikliwie podchodzą do tematu. Nie próbują wciskać wszystkiego, żeby tylko klient wydał pieniądze. Polecam

admin

Czy Twoim zdaniem w firmie Ksomar S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Ksomar Sp. z o.o. sp.k. - Kalisz

• Jak się pracuje w Ksomar Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ksomar Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ksomar Sp. z o.o. sp.k.?

Ksomar Sp. z o.o. sp.k.
  • Wrzosowa 2A