HSTC Sp. z o.o. Centrum Sprzętu Komunalnego

Opinie o HSTC Sp. z o.o. Centrum Sprzętu Komunalnego

Racja Kolego zgadzam sie ciagle pracownikow szukaja ...czemu ? Bo nikt normalny tam nie pracuje . wiem poczatek pracy jest obiecujacy a potem zenada.ten co pisze dobrze to chyba nie ma pojecia o czym mowi .Powinni taka firme zamknac lepiej puszki zbierac! a wiem ze takich jak ja jest bardzo duzo . a i pozdrawiam szefa MAcka on jest najlepszy :D:D:D wiem ze ktos nie wyrzyma i napisze ze to nie prawda :D odrazu mowie oszczedz wstydu >Nie polecam ,

miras

To nie prawda co pisze poprzednik ,nie wiem kto to pisal ale sie myli !!! naprawde nie polecam [usunięte przez moderatora] i nic po zatym obietnice puste.Czlowieku nie wiem czy ty wogole miales doczynienia z ta firma albo tak lizesz :D Zalosne !!! Holenderska Firma polski pies :D zalosne jak polacy sie upokazaja !!! Pracowalem tam i poznalem ich podejscie do ludzi !!! Naprawde troche godnosci !!!

Zostaw opinię o HSTC Sp. z o.o. Centrum Sprzętu Komunalnego - Gorzów wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSTC Sp. z o.o. Centrum Sprzętu Komunalnego