Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o.

Adres: T.Kościuszki 19, 83-033 Sobowidz

NIP: 5920202874 KRS: 0000086365

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o.

snopek

I jak wam tam ludziska dalej rządy i nierządy kawkowanie po 2 godziny całej ferajny a drógi na dole zasuwa

Adam

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Jaką macie atmosferę w pracy?

Koś

Polecam atmosfera koleżeńska

Fachowiec od brata kuzyna jana

Widac 2-och panow co na kawie siedza razem lajki kleja bo przy niczym innym nie ma kciuka :) jak ktos bedzie chcial to przyjdzie a po probnym lub wczesniej zwieje takie zycie tylko szkoda zes taki chlopie kosciolowy a naprawde mefisto

Fachowiec od brata kuzyna jana

U nos je fajno atmosfero ino chyzo weksle złyż IBLIS

Jamakasi
@Adam 10.08.2018 11:28

Za chwilę będę wolne miejsca juz jest nawet jak nie sKoda ci czasu to wal a jak tam przyjaciele jeden cos cichutki

Josua
@Adam 10.08.2018 11:28

Tesz jestem ciekaf jakie warunki szczegulnie czy poszukuja do biura stanowiska kierofnicze

Koś

Firma bardzo dobra, szanują i doceniają pracowników, wszelkie problemy są rozwiązywane w zarodku. Pracować trzeba wszędzie i jeśli ktoś wystawia negatywną opinie, trzeba zastanowić się jaki ma w tym interes, zachęcam aby samemu się przekonać jak się pracuje w tej firmie.

fachowiec od brata kuzyna jana
@Koś 14.10.2018 08:36

uderz w stół a nożyce się odezwą :-) kizu miziu

Monika
@Koś 14.10.2018 08:36

A czy mógłbyś nieco bardziej przybliżyć, w jaki sposób to docenianie pracowników w Przedsiębiorstwie Produkcyjno Usługowym Chemco się odbywa? Ciekawi mnie, czy masz tu na myśli jakiś system premiowania, czy może jeszcze coś innego? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

produkcja to inny swiat

no i sie stało odchodiz jedna nadejdzie druga a szefostfo nic nie wie co sie we wsi mófi auta tylko zmieniaja jeden dostał po papie drugi jeszcze nie mamusia pszyjezdza jak by nigdy nic ciekawe czy sie orientuje w sytuacji jak mag na kawie przesiaduje czas szukac pracy puki czas

Tomuś
@produkcja to inny swiat 06.10.2018 23:01

A co nie znalazłaś jeszcze

Dlaczego warto zostać pracownikiem firmy Chemco Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe? Wypowiedz się na naszym forum.

Sobowidzki chlopek roztropek
@admin 04.09.2015 17:18

Nie warto zaczynaja sie żądzy dyktatyry chodzi taki jeden nadety jak paf choc do niczego sam nie dorzedl

platek

pozdrowienia dla mag. rafa..a konfidenta firma to coraz wiekszy (usunięte przez administratora) wasnie przez waszom rodzine i wieczne spory myslicie ze nic nie wiemy zniszczycie sie od srotka jak pan ryszard odejdzie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o. - Sobowidz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o.