Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o. w Sobowidz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o. w Sobowidz

Jakieś trzy lata temu firma szukała pracownika produkcji chemicznej i właśnie taki etat by mnie interesował tylko nie znalazłem nic aktualnego. Czy mimo to mogę wysłać papiery? T jest nadal praca na trzy zmiany? I wszystkie zmiany są w miesiącu do przerobienia? Ile teraz wynosi stawka maksymalna? Wtedy dawali 21 zł brutto, więc myślę, że teraz jest t więcej.

Kristof Nowy wpis

Szukają chętnych do pracy ale za marne pieniądze jak na te czasy wątpię że ktoś tam pójdzie. Już dużo doświadczonych osób odeszło a ci u góry jeszcze się nie obudzili . I moim zdaniem trzeba mówić o tym głośno. Pozdro serafi

Arek

Nie wiem od czego są ci wodący nic nie robią głupa palą ze robią ino mądrować się potrafią. Są nimi dlatego że podlizują się swojej koleżance.

Rafał Nowy wpis
@Arek

Czyli pracujesz w Chemco, tak? Opiszesz co sądzisz o atmosferze w tej firmie? Jak pracownicy dogadują się miedzy sobą i jakie jest tu podejście szefostwa? Ile można zarobić na początku?

Int Nowy wpis
@Rafał

Zobacz inne wpisy to zobaczysz jaka fajna atmosfera tu panuje he

Rafał

Czy w Chemco przyjmują obecnie nowych pracowników? Jeśli tak to, ile płacą na start? Jak oceniacie wysokość wynagrodzenia, powiecie coś o swoich początkach w firmie?

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko APARATOWY PROCESÓW CHEMICZNYCH. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Hanys

Sam nic nie potrafi w koło musi być pełno ludzi bo biedak taki słaby nie dźwignie nie schyli sie ale może paluszkiem pokazywać tylko na siedząco bo gdyby stał mógłby zasłabnąć ofiarą jedna Jurczyński czas na emeryturę nie blokuj miejsca innym.

Sław
@Hanys

A jak wygląda praca wiodących dalej robią jak muszą a tak to mądrować się potrafią?

Tobiasz

No i w końcu mamy pozadny dział utrzymania ruchu poszedł jeden na urlop i można się dogadać wszystko od ręki naprawione nikt nie siedzi cały dzień i udaje ze pracuje i do tego nie da jeszcze pracować innym siedź na tym urlopie już na zawsze nie tęsknimy za Panem panie Jurczyński konfidencie kapusiu itd teraz już nima z kim gadać w firmie taka menda z ciebie. Pozdrowienia

Taki tam
@Tobiasz

Popieram przynajmniej spokojnie przd świętami precz z gadem

Kamil

Jak to wrócił pan dyrektor? To był inny?

Dawid

Firma przez lata zdobywała doświadczenie a teraz ma efekt i jest bardzo dobrze oceniana a w dodatku jest bardzo dobrym pracodawcą, polecam.

janek

no i wrócił wielki pan derector z zbierania klientów na swoje stare miejsce wrócił i udaje niezastompionego a wiadomo ze barana wzieli bo jak braciszek do niczego sie nie nadaje co za firma szkoda niekturych ludzi. byli własciciele gdyby wiedzieli co sie dziej to by mieli jazde a co inni o tym sondzom

Świetna firma pod wieloma względami. Myślę, że nawet tacy mają swoich hejterów.

lolo z kaszub
@Andrzej

tak tak tylko czemu odhodza ludzie z firmy ciekafee jak sybko uzupelnia braki i skad ich wezmom kto mondry to ucieka wystarczy dobrze posluchac dwoch panof z mag

@lolo z kaszub

A dlaczego pracownicy uciekają z Chemco? Ktoś może podać przyczynę? Dziękuję za informacje.

Taki jeden
@Monika

Wpadnij zobaczysz pozdrowienia dla nowego prezesa miejsce przygotowane ty sie cieszysz a jedni maja beke z ciebie ale pamiętajcie. Im wyżej jesteś tym boleśnie spadasz jak na drabinie powodzenia

Aleksander
@Taki jeden

Ja przed podjęciem pracy chciałbym dowiedzieć się, co jest powodem tego, że pracownicy odchodzą z tego przedsiębiorstwa. Mógłbyś odpowiedzieć? Bardzo mi pomożesz.

taki hanys z produkcji

goronc skwar wody brak prondu brak a (usunięte przez administratora)do domku sobe fata na late i capucino a do pracy z brovarkami i myslom ze nikt nie widzi (usunięte przez administratora)

deklamat,or

a co tu taka cisza (usunięte przez administratora) jedni sobie jeszcdza jak hcom udajjom ze pracuja i nikt nic nie mowi drodzy ryja beret i tesz cisza ciekawe jak dlugo jeszcze damy rade zarabiac, moze i jestem po zawodowej ale znam efekt snieznej kuli ona kiedys sie zatszymuje ja sobie dam rade tylko bede mial dalej a wy lamusy

Budzik

Śmieszne osoby opisują firmę żal wam (usunięte przez administratora) ściska że mam taką prace każdy ma swój dział i niech tam sobie (usunięte przez administratora) a nie interesuje się mną kto co robi osoba opisująca co kto u nas robi niech się odważy i przyjedzie i powie mi i klocowi co o nas myśli skoro taki kozak w necie jest POZDRAWIAM BUDZIK Z MAGAZYNU GDZIE TYLKO SIE PIJE KAWĘ I (usunięte przez administratora) WAS

ach jeszcze pare dni
@Budzik

ale co sie tak napinasz sam hodzisz i pltkujesz jaki ty bedziesz i gdzie bedziesz ale to jusz dobre 2 latka tego czlowiek slucha a.....

produkcja to inny swiat

no i sie stało odchodiz jedna nadejdzie druga a szefostfo nic nie wie co sie we wsi mófi auta tylko zmieniaja jeden dostał po papie drugi jeszcze nie mamusia pszyjezdza jak by nigdy nic ciekawe czy sie orientuje w sytuacji jak mag na kawie przesiaduje czas szukac pracy puki czas

Tomuś
@produkcja to inny swiat

A co nie znalazłaś jeszcze

L.B
@produkcja to inny swiat

Mądralo!!! najpierw sprawdź słownik jeśli chcesz cokolwiek mądrego napisać i proszę grzeczniej i bezpośrednio a nie anonimowo .Pozdrawiam. Mamusia ????

ach jeszcze pare dni
@L.B

po pivku lepiej się pisze co.?????? bezposrednio sie nieda bo do kogo kiedys bylo pszynajmniej wiadomo teraz kazdy by chcial zadzic zaczynajac od chloptasia z magazynu przez pania dojeszdzajaca i zgrywajaca szefowa przez kolejnego z biura synalka po kolejnego synalka i dyrcia ktory ras jest ras niema R.D byl zawsze nigdy nie puszczal dnia ale jak dojdzie scheda to latwiej po kasiure siegac

Budzik

Ja udaje kolegę przyjdź i mi to powiedz (usunięte przez administratora)ja się nie musze ukrywać pozdrawiam BUDZIK JAK CIE COŚ BOLI TO MOGE POMÓC TYLKO PRZYJDŹ I POKAŻ SIĘ A (usunięte przez administratora) NA MNOE NA JAKIMŚ FORUM

Falowfru

Jeden pracuję A drugi siedzi tylko na telef i udaje zastępcę kierownika tylko czeka żeby biuro pojechalo i odrazu siedzi na (usunięte przez administratora) i tylko paluszkiem pokazuje inny udaje wielkiego trenera A kolejny chodzi i się napina jak by arbuzy pod pachy włożył A szarak musi zapitalac aż pood po tyłku leci kolejni siedza za ścianą i tylko sapanie jak przyjdziesz po coś kolejny dział no mega kawy spacerki i obserwacja kto co robi i też niby ciężko pracuja wielkie mi co włożyć rure i czekać godzinę czy dwie nie no mega ciężka praca brawo wszyscy jesteście wielcy

Falowfru

Ale wam wszystkim (usunięte przez administratora)się przewraca nie macie co robić tylko na jakimś forum piszecie co kto i gdzie i po co co was to interesuje wy przychodzicie tam do pracy, A jak się nie podoba to idzcie szukać innej nikt was na siłę tam nie trzyma pozdrawiam tych co zamiast interesować sie pracą to nic nie robią tylko piszą te bzdury moze nie maja powodu zeby dac wam podwyżki pisarze od siedmiu boleści

Kamezysta

Jutro nowy a dzis nowy dien ciekawe co pszyniesie flap jesli pedzie papa smerf to pol dnia na kawie i podp.....iu spedzi flip bedzie lazil szukal przyjaciul i mowil co to on niedlugo bedzie robil i gdzie siedzial i jak po flapie jezdzil brat flipa pewnie przeleci po cihodku po placyku i zniknie w czelusci gdyby nie braciak to nikt by nie wiedzial o jego istnieniu i tka mina kolejne dni hyba rze jakas aferka wybuchnie ale to dowiemy sie od lekarzy fartuszki lubia paplac co ni

Youtuber

Hej a coś cie tacy smutni i jacus tacy niekompletni

jafal

oj sie dzieje dzieje a jak tam na górze o podwyzkach nic nie mówio tylko remonty fury co jeden to lepsza a ty panie zapi ale cyk cyk cyk

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o. - Sobowidz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • T.Kościuszki 19
    83-033 Sobowidz
  • NIP: 5920202874 KRS: 0000086365

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o.