Leśniewscy Eurogreen Polska Robert Leśniewski

Kamień

Opinie o Leśniewscy Eurogreen Polska Robert Leśniewski

LIZUS

Kazik ma 100% racji . Jak ktoś lubi byc traktowany jak pies TO SUPER WYBÓR. POLECAM.

kazik

jak ktoś lubi pracować od świtu do zmierzchu często w warunkach urągających jakimkolwiek zasadom za 8 zł brutto na g.od pon. do niedz. [usunięte przez admina](w najlepszym wypadku na niekończące się um.zlecenie) to ta firma jest dla niego stworzona...o ile czasami Robert L. zauważy w Tobie człowieka o tyle dla J. W. madame L. jesteś tylko parą rękawic...

Zostaw opinię o Leśniewscy Eurogreen Polska Robert Leśniewski - Kamień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leśniewscy Eurogreen Polska Robert Leśniewski