Żuraw Usługi Ogólnobudowlane Wojciech Waruszewski

Opinie o Żuraw Usługi Ogólnobudowlane Wojciech Waruszewski

katarzyna

Więcej o firmie pana [usunięte przez moderatora] można dowiedzieć się w Skarżysku-Kamiennej .Był podwykonawcą przy budowie Galerii Hermes w Skarżysku . Pozostawił po sobie jedynie długi . Ludziom umowy nie dał nawet zlecenia wypłaty za pracę nie otrzymali , praktycznie kilka miesięcy pracy za darmo , bo 200 zł zaliczki to żart . Zmienił numery telefonów nie odpowiada na listy i monity .Jeśli ktoś wie jak się z nim skontaktować proszę o odpowiedz Polecam artykół na TSK 24 z lutego 2013 na temat tego pana .

?

popieram pan [usunięte przez moderatora] zniknął z widoku ciężko go znaleźć , ale myślę ze z czasem się uda pracowników którym jest winien pieniądze jest o niebo więcej . Coraz więcej złodziei w tym kraju. pozdrawiam

tomasz

firma fatalna,pan [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora],który nie wypłaca pieniędzy,wisi kasę ok 20 pracownikom za 2 miesiące

Zostaw opinię o Żuraw Usługi Ogólnobudowlane Wojciech Waruszewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żuraw Usługi Ogólnobudowlane Wojciech Waruszewski