Talmex Sp. z o.o.

Jaworzno

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Talmex Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talmex Sp. z o.o.

On7

Atmosfera spoko , zarobki rewelacji nie ma , ludzie ok , nie wliczając młodej niskiej dziewczyny z narzędziowni. Powinna pracować jako konfident a nie magazynierka bo w kablowaniu jest dobra :)

Czesio :)

Nie narzekajcie bo w Talmexie są warunki do przyjęcia nie ma kokosów ale jest ok atmosfera i stabilizacja, ludzie są ok. Jak chcesz więcej zarabiać to zatrudnij się do firmy podwykonawczej gdzie kosztem niższego zusu zarobisz więcej do kieszeni ale stabilizacja twoja będzie zależeć od operatywności pośrednika. Wybór należy do ciebie

pracownik

pracuje juz tu długo, niewiem co ja tu jeszcze robie...ciezko zmienic robote jak juz sie człowiek przyzwyczai.(usunięte przez administratora)

X-fel

Kto pisze te brednie o cudownych warunkach pracy w Talmexie. Ogarnia mnie pusty śmiech. Za ładną fasadą firmy średniowiecze umysłowe, absolutne minimum BHP, brak stabilizacji, niedouczone kierownictwo. Nigdy nie wiesz ile zarobisz, bo i tak cie wykantują. Nie polecam tej firmy nikomu.

Jurek

Podzielam opinie Janka. Dofinansowanie ze środków UE wcale nie świadczy o jakości firmy, tak samo jak tytuły typu Gazela Biznesu. Wszystko można kupić albo podkupić. To właśnie domena tej firmy. Poza tym tylko niektórzy dostają umowę na czas nieokreślony. Wszystko jest szemrane. Wielu pracowników włóczy się po sądach ze względu na procesy firmy z ZUS-em.A to świadczy o wiarygodności firmy. Wszystko na pokaz ... Jeżeli ktoś się ceni, powinien unikać jak ognia tej firmy. A firmę znam jak mało kto.

x-job

Nie wiem skąd ktoś ma tak negatywne źródła o tej firmie. W Jaworznie opinia o firmie Talmex jest pozytywna. Każdy leser od którego się wymaga i od kogo oczekuje się rzetelnej pracy, będzie źle mówił na kadrę dozoru. Jak komuś nie pasuje to niech popatrzy na rynek pracy i na zarobki. Rozwój firmy też o czymś świadczy.

xer

nie wiem skąd taka opinia, mam wrażenie, że nie małeś nigdy do czynienia z tą firmą. ja współpracowałem z tą firmą i bardzo sobie cenię wszytkich pracowników z którymi miałem do czynienia począwszy od prezesa aż po tych na najniższym szczeblu, firma się rozwija, wybudowali nowoczesny zakład i dają nowe miejsca pracy. ponadto nikt z tej firmy nie robił nigdy machlojów finansowych. Znam ich za dobrze. Po drugie czerpia dofinansowania z funduszy UE, a jak wiadomo aby je zdobyc trzeba spełnić wyśrubowane wymogi i patrzy się na ręce kazdemu kto znich korzysta. niemożliwe więc jest, aby odbywały się w Talmexie jakies "lewizny" jak sądzisz. Głupi by na to wpadł.

Zostaw opinię o Talmex Sp. z o.o. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talmex Sp. z o.o.