Gal-En Adam Lewczyk

Opinie o Gal-En Adam Lewczyk

w krecony

[usunięte przez moderatora]spółka gal-en to nic innego jak [usunięte przez moderatora] zapewne z powaznymi kłopotami finansowymi odradzam z całego serca prace dla tej firmy jedyna forme rozliczenia jaka uznaja to drobne zaliczki NIE DAJCIE SIE OSZUKAC!!!!!!!!!!

milo

[usunięte przez moderatora]? było ale się z kończylo teraz wiszą ludziom od roku od 4 do 11 tysięcy na głowe icały czas się zasłaniają przelewami takich czekających na nasze wypłaty jest nas około 20-stu a szefostwo dawne nadal z usmiechem na twarzy odpoiada że jak ,,bedą,, mieli to wypłacą

Zostaw opinię o Gal-En Adam Lewczyk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gal-En Adam Lewczyk