Opinie o Matuszczak Łukasz Pphu Kolba w Katowice będzin

Matuszczak Łukasz Pphu Kolba
0 0 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.

Czy pracownicy w Matuszczak Łukasz Pphu Kolba dogadują się między sobą?

TakNie
Jakub Nowy wpis

Tak czytam powyższe opinie... Zwykle pisze się albo źle albo wcale i czuję, że powinienem się wypowiedzieć, aby złamać tę konwencję. Pracowałem w Kolbie 2,5 roku (do 2015). To był mój szósty pracodawca w karierze, teraz pracuję w dużej międzynarodowej korpo, mam więc skalę porównawczą. Po pierwsze zarobki - dostałem tyle, ile wynegocjowałem, kasa zawsze na czas, nie było problemu z zaliczką w razie potrzeby. Pracy czasem było więcej (np. wyjazdy na targi, okres przedświąteczny - jak to w handlu!!!), ale nadgodziny zawsze mogłem odebrać, kiedy chciałem. Co więcej, miałem kiedyś sytuację, że z dnia na dzień musiałem wziąć wolne, i to nie z jakiegoś mega ważnego powodu. Zadzwoniłem do Łukasza o 21, że na drugi dzień muszę mieć wolne. Rozmowa rzeczowa, krótka i kulturalna. Oczywiście wolne dostałem. Jak dla mnie atmosfera była rodzinna, ludzie pracujący w firmie są super (wliczam w to Łukasza, ale też Agę M. i Mateusza M.). Nikt też tam nikogo nie trzyma na siłę. Jak postanowiłem odejść, to znów rozmowa była rzeczowa i kulturalna. Czy było idealnie? Nie. Czy ja jestem idealny? Nie. To normalne, że czasem coś może pójść nie tak, itp., itd. Ja czas w Kolbie wspominam bardziej niż dobrze, nauczyłem się mnóstwo, zarówno o pracy, jak i o sobie. Firmy tego typu dają możliwość sprawdzenia się na różnych stanowiskach i to jest duży plus, bo pomaga w odnalezieniu swojej drogi. Dodatkowo, były fajne wyjazdy integracyjne, super imprezy firmowe. Ogólnie polecam, bo firma ciągle się rozwija, więc pewnie pojawiają się kolejne, nowe wyzwania. Myślę, że wiele osób nie docenia Kolby i jej potencjału.

Tak3Nie1

Misiek Nowy wpis

Bardzo fajna ekipa, z chłopakami można się dogadać na super ceny, a i też mają dużą wiedzę praktyczną, gdzie chętnie doradzają. Polecam kolba.pl bo mało rzetelnych sklepów z tak dużym asortymentem (DOSTĘPNYM od ręki).

Tak1Nie

ex-pracownik

Praca w firmie "kolba.pl" to jak zatrudnienie sie w (usunięte przez administratora) pracy. Pan (usunięte przez administratora) wymaga bezwzglednej dyspozycyjnosci i rzetelnosci za ktora oferuje glodowa stawke i umowe zlecenie... Farmazon "rodzinna atmosfera" odnosi sie chyba tylko to powiedzenia "z rodzina dobrze wychodzi sie tylko na zdjeciach". Nie polecam!

Tak2Nie

Ranking
były pracownik

(usunięte przez administratora) ludzie z daleka od nich!!!!!!!!!!!

Tak4Nie

Zawiedziony

Firma PPHU Kolba po 6 latach pracy odwdzięczyła się brakiem premii w ostatniej wypłacie, pomimo rzetelnej pracy do końca. Podwyżki i szkolenia to fikcja. To wszystko tłumaczy i nic dodawać nie trzeba. Nie polecam.

Tak4Nie

Joshi Nowy wpis
@Zawiedziony

Możesz podać jakies konkrety, bo właśnie wczoraj miałem rozmowę o prace tam i szczerze, też się zastanawiam czy warto, bo już na samym wejściu gdy czekałem, to równo jebał swojego pracownika ;/ jakie zarobki, jakie umowy? jakie osoby pracują, życzliwe czy raczej nie?

Tak1Nie

niezadowolony

[usunięte przez moderatora] nie jest pracodawcą dla którego warto poświęcić swoje życie zawodowe. Pracując w tej firmie kilka lat, przekonałem się że nie było warto budować tej firmy. Zarobki stały na tym samym poziomie, pomimo rozwoju firmy i coraz to nowym zadań. Nigdy nie zostałem wysłany na żadne szkolenia, chociaż informacja o nich jest zawarta w ofertach pracy. [usunięte przez moderatora] nie jest osobą kompetentną, godną zaufania, nie potrafi motywować ludzi do pracy oraz ma złe podejście do pracowników. Na koniec w ramach podziękowania za uczciwą pracę ostatnia wypłata przyszła bez premii. NIE POLECAM!!!

Tak5Nie

Zostaw opinię o Matuszczak Łukasz Pphu Kolba - Katowice będzin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie