Opinie o Matuszczak Łukasz Pphu Kolba w Katowice będzin

counter
Agnieszka Nowy wpis

Pracuje tu od wielu lat. Firma się rozwija i pnie się w górę. Atmosfera bardzo fajna, bardzo lubię swoich bezpośrednich współpracowników. Jeśli ktoś wykazuje zaangażowanie i chęci do pracy - zawsze może liczyć na to by się rozwijać. Karta sportowa, ubezpieczenie. Są. Szkolenia jeśli ktoś będzie chciał.. Są. Nowa siedziba z komfortowymi biurami.. są. Premie są. :) Jeśli ktoś myśli że dostanie kase na ładne oczy to nie ma czego tu szukać.

Pytanie Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Matuszczak Łukasz Pphu Kolba?

Agnieszka Nowy wpis
@Pytanie

Każdej związanej z potencjalna pracą. :) Najważniejsze to być uśmiechniętym na rozmowie,. merytorycznym i konkretnym.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Matuszczak Łukasz Pphu Kolba?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Hej, By zostać pracownikiem trzeba wysłać CV na adres rekrutacja@kolba.pl Jeśli ktoś ma ciekawe CV to zawsze może liczyć na to że się do tej osoby odezwiemy. Zwykle potrzeba magazynierów, handlowców i osób do działu marketingu. :)

Czy Matuszczak Łukasz Pphu Kolba ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

To zależy który dział. Plusem jest to ze zawsze da sie dogadać co do godzin pracy. :) Są działy gdzie godziny pracy są elastyczne a są też takie gdzie są zmiany.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy Matuszczak Łukasz Pphu Kolba zapewnia kartę multisportu?

Nie ale ma OKSystem. :)

Łucja
@Pracownik

O, no to świetnie! Takie nowoczesne karnety sportowe dla pracowników to fajna sprawa. No a ja chętnie dowiem się czegoś jeszcze na temat warunków pracy w Pphu Kolba. Pracodawca zapewnia Wam dostęp do prywatnej opieki medycznej?

@Łucja

Opieki medycznej nie. Jest ubezpieczenie grupowe ;)

Łucja
@Pracownik

Ok, a przysługują jakieś dodatki za pracę dwuzmianową? I czy teraz firma Kolba normalnie funkcjonuje? Nie ma żadnych przestojów?

@Łucja

Firma funkcjonuje normalnie, bez przestojów. Są zastosowane środki ostrożności w wzwiązku z COVID19. Dodatki zależą od stanowisk. To kwestia indywidualnych ustaleń z szefostwem.

Jakub

Tak czytam powyższe opinie... Zwykle pisze się albo źle albo wcale i czuję, że powinienem się wypowiedzieć, aby złamać tę konwencję. Pracowałem w Kolbie 2,5 roku (do 2015). To był mój szósty pracodawca w karierze, teraz pracuję w dużej międzynarodowej korpo, mam więc skalę porównawczą. Po pierwsze zarobki - dostałem tyle, ile wynegocjowałem, kasa zawsze na czas, nie było problemu z zaliczką w razie potrzeby. Pracy czasem było więcej (np. wyjazdy na targi, okres przedświąteczny - jak to w handlu!!!), ale nadgodziny zawsze mogłem odebrać, kiedy chciałem. Co więcej, miałem kiedyś sytuację, że z dnia na dzień musiałem wziąć wolne, i to nie z jakiegoś mega ważnego powodu. Zadzwoniłem do Łukasza o 21, że na drugi dzień muszę mieć wolne. Rozmowa rzeczowa, krótka i kulturalna. Oczywiście wolne dostałem. Jak dla mnie atmosfera była rodzinna, ludzie pracujący w firmie są super (wliczam w to Łukasza, ale też Agę M. i Mateusza M.). Nikt też tam nikogo nie trzyma na siłę. Jak postanowiłem odejść, to znów rozmowa była rzeczowa i kulturalna. Czy było idealnie? Nie. Czy ja jestem idealny? Nie. To normalne, że czasem coś może pójść nie tak, itp., itd. Ja czas w Kolbie wspominam bardziej niż dobrze, nauczyłem się mnóstwo, zarówno o pracy, jak i o sobie. Firmy tego typu dają możliwość sprawdzenia się na różnych stanowiskach i to jest duży plus, bo pomaga w odnalezieniu swojej drogi. Dodatkowo, były fajne wyjazdy integracyjne, super imprezy firmowe. Ogólnie polecam, bo firma ciągle się rozwija, więc pewnie pojawiają się kolejne, nowe wyzwania. Myślę, że wiele osób nie docenia Kolby i jej potencjału.

Misiek

Bardzo fajna ekipa, z chłopakami można się dogadać na super ceny, a i też mają dużą wiedzę praktyczną, gdzie chętnie doradzają. Polecam kolba.pl bo mało rzetelnych sklepów z tak dużym asortymentem (DOSTĘPNYM od ręki).

ex-pracownik

Praca w firmie "kolba.pl" to jak zatrudnienie sie w (usunięte przez administratora) pracy. Pan (usunięte przez administratora) wymaga bezwzglednej dyspozycyjnosci i rzetelnosci za ktora oferuje glodowa stawke i umowe zlecenie... Farmazon "rodzinna atmosfera" odnosi sie chyba tylko to powiedzenia "z rodzina dobrze wychodzi sie tylko na zdjeciach". Nie polecam!

były pracownik

(usunięte przez administratora) ludzie z daleka od nich!!!!!!!!!!!

Zawiedziony

Firma PPHU Kolba po 6 latach pracy odwdzięczyła się brakiem premii w ostatniej wypłacie, pomimo rzetelnej pracy do końca. Podwyżki i szkolenia to fikcja. To wszystko tłumaczy i nic dodawać nie trzeba. Nie polecam.

Joshi
@Zawiedziony

Możesz podać jakies konkrety, bo właśnie wczoraj miałem rozmowę o prace tam i szczerze, też się zastanawiam czy warto, bo już na samym wejściu gdy czekałem, to równo jebał swojego pracownika ;/ jakie zarobki, jakie umowy? jakie osoby pracują, życzliwe czy raczej nie?

niezadowolony

[usunięte przez moderatora] nie jest pracodawcą dla którego warto poświęcić swoje życie zawodowe. Pracując w tej firmie kilka lat, przekonałem się że nie było warto budować tej firmy. Zarobki stały na tym samym poziomie, pomimo rozwoju firmy i coraz to nowym zadań. Nigdy nie zostałem wysłany na żadne szkolenia, chociaż informacja o nich jest zawarta w ofertach pracy. [usunięte przez moderatora] nie jest osobą kompetentną, godną zaufania, nie potrafi motywować ludzi do pracy oraz ma złe podejście do pracowników. Na koniec w ramach podziękowania za uczciwą pracę ostatnia wypłata przyszła bez premii. NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Matuszczak Łukasz Pphu Kolba - Katowice będzin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad