Lemi-Bis Piotr Florczak

Wrocław

Opinie o Lemi-Bis Piotr Florczak

MIRKA

Polecam firmę. Chociaż już nie pracuję to bardzo polecam. Umowa o pracę + prowizja. I to niezła. Firma rodzinna. Szef - da się wytrzymać :) Praca od 8 do 16 tej. Fajna atmosfera. Tylko nie we Wrocławiu...

luz

O tak, kolega mateo ma racje. Na początku szef obiecuje ci finansowy raj, a jak zaczyna się coś sprzedawać to przestaje płacić wcześniej uzgodnioną prowizje. Jest problem z nadgodzinami - nie odbierzesz, nie zapłaci ci za nie. Mało tego, nie masz ich na papierze, bo nikt nie prowadzi żadnej obecności. Ogólnie to szef tej firmy oszukuje pracowników i oszukuje klientów. A czasem nawet urzędy oszukuje i jeszcze chwali się tym przed pracownikami.

Robi
@luz 05.06.2014 15:10

oj kolezanko nie ładnie tsk kłamać - znów piszesz to samo tylko pod innym nickiem

wspólpracownik

Koleżanko ( choć mówisz że jesteś kolgą ) pracowaliśmy razem w tej firmie i nie mów tu żeczy któr są nie prwdziwe - zwolniłaś się bo szef wykrył twoje oszustwa

mateo

Ja pracowałem w tej firmie i niestety mogę powiedzieć, że na początku faktycznie były fajne zarobki, ale jak tylko właściciel poczuł pieniądz i zobaczył ile pracownik wyciąga z prowizji, od razu je obciął zamiast docenić pracownika i go nagrodzić. Poza tym wymagał, aby klientom mówić rzeczy czasem bardzo mijające się z prawdą, a to nieetyczne. Ja odszedłem i nie żałuje.

Zostaw opinię o Lemi-Bis Piotr Florczak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemi-Bis Piotr Florczak