Amet S.C. Jan Kawiak Wiktor Kuśnierz

Wrocław

Opinie o Amet S.C. Jan Kawiak Wiktor Kuśnierz

Amigo

Odradzam pracę w tej firmie, już po tygodniu mamy robić plany sprzedażowe. Podsumowanie pod koniec miesiąca i opieprz za małą sprzedaż. Nerwówka. Rotacja ogromna.

OXY

Popieram nic szczególnego. Nie jest to na pewno praca marzeń. Jeśli ma się coś znośnego to lepiej zostać, niż zmieniać.

Viper

Nic szczególnego, auta podstarzałe, tak jak komputer i telefon, mocno podstarzałe nawet. Rotacja spora, nikt nie wytrzymuje nieustannych nacisków już po paru dniach pracy, żeby już sprzedawać i to za grube tysiące. Wieczne pretensje od Pana W. i kolegi R., który ma to samo stanowisko co nowo przyjmujący się, lecz z racji stażu pracy jest naszym "opiekunem". Pan W. lubi straszyć... Produkty te same ma prawie każda konkurencja z branży, pomoc techniczna ze strony biura mierna. Kasa słaba.

Zostaw opinię o Amet S.C. Jan Kawiak Wiktor Kuśnierz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amet S.C. Jan Kawiak Wiktor Kuśnierz