Fenster Keller Polska Sp. z o.o.

Pomieczyno

Opinie o Fenster Keller Polska Sp. z o.o.

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Fenster Keller Polska Sp. z o.o.?

Odra

Polak zawsze niezadowolony!!wam zawsze źle!

Mirek

Dyrektor? raczej majster i taki tytuł jest zbyt dużej rangi. Brak podstawowej znajomości zarządzania firmą. Nerwus, gubi się. Brak kultury osobistej. Bez znajomości języka niemieckiego byłby mniej niż "zero"

tom
@Mirek 05.02.2018 19:47

Całą prawda.

Polak

Niemiecki (usunięte przez administratora)

Nieznany

W takich zamkniętych zakładach zawsze będzie tz. trzoda jeden przez drugiego , podkopywanie się na wzajem tak to wygląda

Gość

Kris , chciałeś napisać (ludzie nie normalni)

Sławi

Mało ogarnięty dyrektor, o niskiej kulturze, ludzie pracują na kontraktach godzinę na szefa, przeciąganie terminów z nowym ubraniem roboczym, małe stawki. Nie polecam

Kris

Wybuchowy i nie kulturalny dyrektor zbyt mala szkoła do zajmowanego stanowiska. Osobiście nie polecam, ludzie normalni, ale płacę małe.

Aleksander

slabe zarobki, wykorzystywanie ludzi, itd , brak słów

zygmunt

osobiscie nie polecam no chyba ze tymczasowo i szybko szukac normalniejszej pracy , marne pieniadze

robert

jest ok ,zgrzeszyl bym gdybym narzekal na zarzad i place,a pracuje juz kilka lat.

Zostaw opinię o Fenster Keller Polska Sp. z o.o. - Pomieczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fenster Keller Polska Sp. z o.o.