Fenster Keller Polska Sp. z o.o.

Pomieczyno

Fenster Keller Polska Sp. z o.o.
3 2

Opinie o Fenster Keller Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

hahahhaah

czekam aż ktoś napisze całą prawdę:)

Aneta

Czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Możecie powiedzieć coś więcej o pracy w firmie Fenster Keller Polska? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń. Czy firma oferuje możliwość rozwoju i szkoleń? Na forum mało jest konkretnych merytorycznych informacji o pracy w firmie. Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Fenster Keller Polska.

Tiruriru

Wynagrodzenie mizerne ledwo na miskę ryżu starczy albo i nie inżynierowi z 3miasta proponują 3 k zł do ręki co jest śmiechem a wymagania hihi. Sam dyrektor to taki buc bez szkoły żyje w przekonaniu że jest jak Bóg i należy mu się kłaniać w pas . Proponuję omijać z daleka te fasady które produkuje fk są bardzo drogie na zachodzie . PS nie pracujcie dla Niemca wyzyskiwacza przez marionetkę dyrektora . Sam pracuje w niemieckiej firmie i standardem jest że jak coś umiesz to zarabiasz tyle ile musieli by Niemców i minimum zapłaci. A te ogłoszenia w radiu to mi humor poprawiają ;) ponoć w wojsku więcej płacą za spanie a i emerytura po 25 latach

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Fenster Keller Polska Sp. z o.o.?

Odra

Polak zawsze niezadowolony!!wam zawsze źle!

olo
@Nikt 14.02.2018 16:58

turek sie nie da:)

Mirek

Dyrektor? raczej majster i taki tytuł jest zbyt dużej rangi. Brak podstawowej znajomości zarządzania firmą. Nerwus, gubi się. Brak kultury osobistej. Bez znajomości języka niemieckiego byłby mniej niż "zero"

tom
@Mirek 05.02.2018 19:47

Całą prawda.

Polak

Niemiecki (usunięte przez administratora)

Nieznany

W takich zamkniętych zakładach zawsze będzie tz. trzoda jeden przez drugiego , podkopywanie się na wzajem tak to wygląda

Gość

Kris , chciałeś napisać (ludzie nie normalni)

Sławi

Mało ogarnięty dyrektor, o niskiej kulturze, ludzie pracują na kontraktach godzinę na szefa, przeciąganie terminów z nowym ubraniem roboczym, małe stawki. Nie polecam

Kris

Wybuchowy i nie kulturalny dyrektor zbyt mala szkoła do zajmowanego stanowiska. Osobiście nie polecam, ludzie normalni, ale płacę małe.

Aleksander

slabe zarobki, wykorzystywanie ludzi, itd , brak słów

zygmunt

osobiscie nie polecam no chyba ze tymczasowo i szybko szukac normalniejszej pracy , marne pieniadze

robert

jest ok ,zgrzeszyl bym gdybym narzekal na zarzad i place,a pracuje juz kilka lat.

Zostaw opinię o Fenster Keller Polska Sp. z o.o. - Pomieczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fenster Keller Polska Sp. z o.o.