Fenster Keller Polska Sp. z o.o.

Pomieczyno

Fenster Keller Polska Sp. z o.o.

Opinie o Fenster Keller Polska Sp. z o.o.

Aneta

@Nick, widzę, że odpowiada Ci wynagrodzenie, a możesz napisać bardziej konkretnie, jakie jeszcze plusy pracy w tym miejscu dostrzegasz? Czy jesteś zadowolony z atmosfery? Powiedz proszę, czy pracodawca organizuje jakieś szkolenia dla pracowników.

Nick

Pracuje w tej firmie i nie mogę złego słowa powiedzieć prawda jest taka że jak w każdej pracy trzeba pracować i jeśli pracujesz i przykładasz się do obowiązków a nie sciemniasz bo przychodzisz do pracy byle by wyklepac swoje 8 godzin, jesteś w porządku dla majstra, kierowników i innych pracowników to oni są w porządku wobec ciebie, kasa też w porządku nie narzekam

Lola
@Nick 06.08.2018 21:33

Czy to pisał ktoś z rodziny szefa ????????????

Nick
@Lola 14.08.2018 22:59

Nie, nie jestem z rodziny szefa ani jakiegokolwiek kierownika

Aneta

@hahahhaah, jakie aspekty są dla Ciebie najbardziej interesujące? Pamiętaj, że opinie przedstawione na forum są raczej subiektywne, wiele zależy od zajmowanego stanowiska. Czy zamierzasz aplikować do Fenster Keller? @Zuza, Twój wpis jest dosyć chaotyczny, widzę, że wiele rzeczy Ci się nie podoba, ale może dostrzegasz też plusy zatrudnienia w tym miejscu? Wspomniałaś o zarobkach, czy poza podstawą pracownicy otrzymują także premie?

Zuza

Firma jest masakryczna zamias dac ludzia podwyzki to bawia sie na balach i chleja zarobki za granica marne i w polsce tez szalu nie robi to kierownicy tez (usunięte przez administratora) i derektorzy

hahahhaah

czekam aż ktoś napisze całą prawdę:)

Aneta

Czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Możecie powiedzieć coś więcej o pracy w firmie Fenster Keller Polska? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń. Czy firma oferuje możliwość rozwoju i szkoleń? Na forum mało jest konkretnych merytorycznych informacji o pracy w firmie. Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Fenster Keller Polska.

Tiruriru

Wynagrodzenie mizerne ledwo na miskę ryżu starczy albo i nie inżynierowi z 3miasta proponują 3 k zł do ręki co jest śmiechem a wymagania hihi. Sam dyrektor to taki buc bez szkoły żyje w przekonaniu że jest jak Bóg i należy mu się kłaniać w pas . Proponuję omijać z daleka te fasady które produkuje fk są bardzo drogie na zachodzie . PS nie pracujcie dla Niemca wyzyskiwacza przez marionetkę dyrektora . Sam pracuje w niemieckiej firmie i standardem jest że jak coś umiesz to zarabiasz tyle ile musieli by Niemców i minimum zapłaci. A te ogłoszenia w radiu to mi humor poprawiają ;) ponoć w wojsku więcej płacą za spanie a i emerytura po 25 latach

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Fenster Keller Polska Sp. z o.o.?

Odra

Polak zawsze niezadowolony!!wam zawsze źle!

Nikt
@Odra 10.02.2018 09:25

A co masz do Polaków? Niech Niemca wezmą albo turasa oni napewno klaskać będą z radości jak opier,,,,ole będą za nic dostawać

olo
@Nikt 14.02.2018 16:58

turek sie nie da:)

Mirek

Dyrektor? raczej majster i taki tytuł jest zbyt dużej rangi. Brak podstawowej znajomości zarządzania firmą. Nerwus, gubi się. Brak kultury osobistej. Bez znajomości języka niemieckiego byłby mniej niż "zero"

tom
@Mirek 05.02.2018 19:47

Całą prawda.

Polak

Niemiecki (usunięte przez administratora)

Nieznany

W takich zamkniętych zakładach zawsze będzie tz. trzoda jeden przez drugiego , podkopywanie się na wzajem tak to wygląda

Gość

Kris , chciałeś napisać (ludzie nie normalni)

Sławi

Mało ogarnięty dyrektor, o niskiej kulturze, ludzie pracują na kontraktach godzinę na szefa, przeciąganie terminów z nowym ubraniem roboczym, małe stawki. Nie polecam

Kris

Wybuchowy i nie kulturalny dyrektor zbyt mala szkoła do zajmowanego stanowiska. Osobiście nie polecam, ludzie normalni, ale płacę małe.

Aleksander

slabe zarobki, wykorzystywanie ludzi, itd , brak słów

zygmunt

osobiscie nie polecam no chyba ze tymczasowo i szybko szukac normalniejszej pracy , marne pieniadze

robert

jest ok ,zgrzeszyl bym gdybym narzekal na zarzad i place,a pracuje juz kilka lat.

Zostaw opinię o Fenster Keller Polska Sp. z o.o. - Pomieczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fenster Keller Polska Sp. z o.o.