BGP

Bicester

BGP
1 3

Opinie o BGP

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wygląda praca w BGP? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

wąsz

raczej optuję w kierunku zatrudnienia przyjacielu bo od miesiąca wisi w internecie oferta zatrudnienia na stanowisko Przedstawiciel Medyczny – Specjalista - tylko 2 lata jako ph medyczy już musisz działać

dont worry

firma sprzedana wciaz zle zarzadzana kolejne zwolnienia grupowe wizja konca nadciaga 100 000 000 gbp strat

Firma źle zarządzana generująca duże straty. W trakcie zwolnień grupowych.

Zostaw opinię o BGP - Bicester

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BGP