FHU Supober Bernard Pieróg

Kraków

Opinie o FHU Supober Bernard Pieróg

anonim2

anonim - 2012-01-26 20:59:14 jedna wielka ściema, ten pracodawca to żyd na pieniądze, tam nie da się zarobić normalnych pieniędzy za które można przeżyć od pierwszego do pierwszego, nie ma wypłat na konto, na umowie podstawa, a niewielką premię dokłada spod lady, jak chcesz wziąść kredyt to masz problem, ubezpieczenie emerytalne oczywiście nie od normalnej wypłaty tylko od najniższej krajowej. o pomieszczeniu socjalnym nawet nie będę pisać, jak by tam wpadł sanepid, PIP, urząd skarbowy albo jaka kolwiek kontrola to powinni to zamknąć, ale gość serwisuje połowę urzędów w krakowie więc pewnie śpi spokojnie dokładnie. śmiech na sali

Zostaw opinię o FHU Supober Bernard Pieróg - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Supober Bernard Pieróg