Shadok AV Piechuła Sp.k.

Zabrze

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Shadok AV Piechuła Sp.k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shadok AV Piechuła Sp.k.

man@work

Witam Wszystkich – chciałbym przedstawić własny punkt widzenia, jeśli chodzi o pracę w firmie Shadok. Jestem związany z firmą od kilku dobrych lat – nie ukrywam, iż po przepracowanym czasie mam własną opinie i zdanie na temat firmy – pracuje mi się bardzo dobrze, cenie sobie znakomity zespół kolegów, z którymi dane mi jest współpracować. Oczywiście, zdarzają się konflikty i niesnaski, sytuacje kryzysowe czy momenty, w których trzeba mocniej wytężyć umysł i trzymać nerwy na wodzy – jednak powiedzcie mi w której firmie tak nie jest. Jeśli chodzi o Szefa/Zarząd – jest bardzo sympatycznym człowiekiem, który ma bardzo dużo na głowie – nie ukrywam, iż sam jestem zaskoczony jak to wszystko trzyma pod kontrolą – codziennie dochodzi mu wiele nowych spraw do rozwiązania i decyzji do podjęcia. Bywa surowy i zdarzają się sytuacje, kiedy poniosą go emocje, palnie o jakieś jedno słowo za dużo - jednak widać, że stara się na tym panować i patrząc na całokształt – działa fair, jest sprawiedliwy – jak sam powtarza – można z nim wiele rzeczy dogadać i ustalić, jeśli tylko są wyniki i jesteśmy w stosunku do niego w porządku. Szefowa z kolei jest bardzo sympatyczną kobietą, z którą można szczerze porozmawiać na tematy firmowe i prywatne, dodatkowo wiele załatwić - jest osobą bardzo bezkonfliktową. Wracając jeszcze do warunków pracy – budynek firmy jest nowoczesny, jest ciepło w zimę i chłodno w lato - mamy klimatyzację, jest kuchnia – kawa, herbata, lodówka – człowiek może liczyć na domową atmosferę – oczywiście jeśli jesteśmy odpowiednio nastawieni i podchodzimy z kulturą i szacunkiem do współpracowników – znając swoje miejsce w strukturze, nie będąc bezczelnym, roszczeniowym lub niekulturalnym – takie zachowanie nie są zbyt mile widziane. Kilka osób w firmie działa w sposób lekko toksyczny – mieszając, mając specyficzne poczucie humoru, obowiązku i podejścia do innych pracowników – no cóż – wiadomo, jak to wygląda w życiu – każdy jest inny i musimy to toler

Jo
@man@work 21.09.2017 10:29
Witam Wszystkich – chciałbym przedstawić własny punkt widzenia, jeśli chodzi o pracę w firmie Shadok. Jestem związany z firmą...

Przepraszam kolego, a macie mikrofalówkę w kuchni? Sztućce we własnym zakresie? Czy klimatyzacja obejmuje cały budynek? Czy po przez domową atmosferę rozumiesz, że można chodzić w klapkach?

zwątpiony
@man@work 21.09.2017 10:29
Witam Wszystkich – chciałbym przedstawić własny punkt widzenia, jeśli chodzi o pracę w firmie Shadok. Jestem związany z firmą...

Zazdroszczę pracownikom pracy u tak idealnego pracodawcy. Pewnie macie sporo chętnych - gdzie można składać C.V. ? Ogrzewanie na zimę fajna sprawa !!!

x

Nie zgadzam się z kolegą (wiem zresztą z którym, bo stażystów wielu nie było. S. miałeś okazję nauczyć się wielu ciekawych rzeczy i szybko dostałbyś drugie tyle, ale może najpierw trzeba coś umieć ?). Pracuję już blisko 10 lat, zresztą nie ja jeden. Szef - wymagający, trochę wybuchowy ale w porządku facet. A stresy bywają w każdej pracy. Zarobki - jasne, że zawsze może być więcej, marzy mi się taka dyszka. Ale nie jest źle, o najniższej w życiu tam nie słyszałem i wszystko na umowę a nie śmieciówki. Ludzie super, pozytywnie nastawieni i koleżeńscy. Mam nadzieję, że popracuję jeszcze trochę lat, sam na razie nie planuję zmian. Na opinię natknąłem się z przypadku.

anonim

Pracowałem przez rok. Najpierw na stażu, potem za najniższą krajową. Prezes to osoba, do której niestety trzeba mieć duży dystans, gdyż niektóre zachowania podchodzą pod mobing. Oprócz tego, sądzę, że jak na pracę za 1300 netto oczekiwano ode mnie zbyt wiele. Jeśli chodzi o ludzi, to tutaj duży plus - z każdym mogłem się dogadać, nie ważne z jakiego działu był. Dobra praca na początek, dla kogoś po szkole średniej. Po studiach bym się tam nie pchał.

Zostaw opinię o Shadok AV Piechuła Sp.k. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shadok AV Piechuła Sp.k.