gamika

Kraków

Opinie o gamika

mi

imk, u nich nikt nigdy nie proponował nic ponad podstawę. Jak się porozmawia z pracownikami zatrudnionymi na umowę to wszystko się wyjaśni. Thx za uwagę

St.

[usunięte przez moderatora] . ,,Firma,, dla desperatów.Odradzam STANOWCZO !!!!!!!!!!!!

waldek

[usunięte przez moderatora] totalna klapa,-odradzam wszystkim kontaktów z tą ,,firmą,,!

proste

A słyszałeś o czymś takim jak podwykonastwo?

kto

Gamika Sp. z o.o. - co to za firma, która poszukuje pracowników z własnym sprzętem, a oferuje wszelakiego rodzaju usługi budowlane? To daje dużo do myślenia!

Zostaw opinię o gamika - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gamika