osrodek "Słoneczko" i 'Wrzos'

Łeba

Opinie o osrodek "Słoneczko" i 'Wrzos'

ZABKA

OSRODEK SLONECZKO W LEBIE -PRACODAWCA I JEGO ZONA TO BARDZO DOBRZY LUDZIE .EKIPA Z POZORU ZGRANA ALE SA OSOBY KTORE JEZDZA NA INNYCH JAKBY SAME BYLY KIEROWNIKAMI .DONOSZA SCIEMNIAJA DOKUCZAJA INNYM SZCZEGOLNIE NOWYM !!!KIEROWNIK IM UFA WE WSZYSTKO WIERZY ....I TO JEGO BLAD !!!PODKLADAJA MU SWINIE NAGRYWAJA I WYSYLAJA ANONIMY NA NIEGO DO OSWIATY .ZA PLECAMI SMIEJA SIE Z NIEGO ZE DOBRZE MU TAK I ZE DLUGO TAM NIE ZARZADZI!!!TYLKO NIE MYSLA ZE NOWA MIOTLA MOZE NIMI ZARZADZIC I ZWOLNIC.KIEROWNIKU SLONECZKA OTWORZ OCZY I PRZESTAN WIERZYC TYM KTORZY CHCA SIE CIEBI POZBYC BADZ BARDZIEJ OBIEKTYWNY I SPRAWIEDLIWY W OCENIE INNYCH

Zostaw opinię o osrodek "Słoneczko" i 'Wrzos' - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie osrodek "Słoneczko" i 'Wrzos'