Biuro Obsługi Nieruchomości Bonus

Białystok

Opinie o Biuro Obsługi Nieruchomości Bonus

awer

Słuchajcie czy to Biuro dalej funkcjonuje? Niby mają stronę internetową ale mało info i żadnych ofert pracy

Ladna

anonim - 2009-03-02 15:32:25 Pozytywne podejście do pracownika, dbałość o dobrą atmosferę pracy, pełny pakiet socjalny. Praca dość wymagająca, ale dająca satysfakcję.Umowy smieciowe to dbalosc o pracownika...?ucina wyplaty ludzium a wymagania jakie ma wobec pracownikow troszke szacunku do pracownika powinna miec

moze do pracownika jest w porzadku ale do klienta jest arogancka, nie wiem kto tam pracuje ale ile razy dzwonie to czuje sie jak intruz, jest bardzo nieprzyjemna

Zostaw opinię o Biuro Obsługi Nieruchomości Bonus - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Obsługi Nieruchomości Bonus