Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Macius

Dzien dobry ,, jestem na lokacji Kerkdriel prawie dwa tygodnie . I mam problem z opiekunem tej lokacji , nic nie idzie zalatwic z nim . Nie otwiera dzwi , powiedzial ze od tego sa telefony . Koledzy co tam mieszkaja pare lat to gadaja ze to jebniety czlowiek nic znim nie zalatwisz . Tamten opiekun co byl w czesniej to szlo zalatwic z nim co sie chcialo z biura np.solarisy , umowy , nawed paczki albo listy to zawsze mieli na hotelu. Dajcie nowego opiekuna . Pozdrawiam M.

rybak

Mieciu, dobrze gadasz ! Ja tez z całą pewnościom moggę polecać axell. Uważasm, że jest to jedna z lepszych agencji pośredictwa pracy w naszym kraju. Skąd to wiem ? Bo od ośmiu lat wyjeżdżam do GB, Niemiec i NL do pracay, a od trzech lat jestem pracownikiem axell. Daczego ? BO są uczciwi, dają dobre oferty pracy, nie ma jakieś dzinwnych śmieciowych umów o prace i jest całkiem spoko z kasą. Ja nie narzekam, chociaż wiem, ze wielu myslało, że po 4000 EURo zarobią.

Mieczysław B.

Witam. Chciałbym się podzielić swoją opinią na temat agencji pracy tymczasowej Axell z siedzibą w Gliwicach. W październiku 2011 roku utraciłem pracę w wyniku likwidacji zakładu pracy. Po 23 latach przepracowanych w zawodzie spawacza niestety przyszedł dzień, kiedy utraciłem grunt pod nogami. W wieku 47 lat nie jest łatwo na rynku pracy. Mieszkam w małej miejscowości w województwie śląskim, około 30 km oddalonej od Gliwic. Bezskutecznie szukałem zatrudnienia przez ponad 3 miesiące. W końcu zdecydowałem się na wyjazd zagranicę. Jestem wdowcem, kredyty same się nie spłacą. Niebawem ślub młodszego syna, trzeba było coś z tym zrobić. Córka pomogła mi założyć konto na portalu z ofertami pracy. Zaczęliśmy szukać pracy w internecie. Znalazłem w ten sposób oferty pracy Axell. Zgłosiłem swoją kandydaturę pomimo, iż w ogłoszeniu konieczna była znajomość języka holenderskiego lub angielskiego. Zostałem po dwóch dniach poinformowany o możliwości wyjazdu. Decyzja zapadła szybko. 1,5 tygodnia później byłem już w Holandii. Zostałem zatrudniony w firmie, która zajmowała się spawaniem dużych konstrukcji stanowiących elementy podstawy wiatraków. Praca była jak najbardziej w porządku, główny nasz brygadzista szybko pomógł się zaklimatyzować. Mieszkaliśmy we czterech w jednym domku,który składał się z dwóch pokojów, łazienki i kuchni. Przed domkiem kawałek ogródka, a raczej trawnika. Okolica spokojna, sporo było wokół Polaków. Udało mi się w ten sposób przepracować 8 miesięcy. W końcu udało mi się znaleźć pracę w Polsce, bo cały czas jej szukałem, a w zasadzie pomagała mi w tym córka. Pracuję w pobliżu miejsca zamieszkania, więc cieszę się, bo jestem blisko rodziny. Jednak chcę polecić agencję Axell, bo tak naprawdę mam tylko dobre wspomnienia związane z wyjazdem do Holandii. Pozdrawiam, Mieczysław

erwin

Co bylo powodem ze(usunięte przez administratora)uz nie pracuje 7 lat pracowal dla tej firmy , poswiencal sie jak by to byla jego firma. Axell niech przejrze na oczy. Prosze was i dajcie tamtego Hausmaistra Pana(usunięte przez administratora) , naprawde czymal porzodek i cisze nocnom. Dlaczego pan (usunięte przez administratora) zapieprzal tyle godzin a ten nowy nie robi nic ! Maja i Seba przejzycie na oczy .. pan (usunięte przez administratora) byl jak policjant na slurzbie.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

frycek

Zgadzam sie z kolega, pan(usunięte przez administratora) byl najlepszym hausmajstrem. Bez niego to juz nie jest ta sama robota. Wszystko bylo dopilnowane, na lokacjach porzadek, spokoj, nie bylo zadnych klopotow. Tak w ogole Axell daje rade, jak na razie wszystko OKej.

lexonx

no cóż, ja tez jestem z tych, którzy mieli wyjechać i ... nie wyjechali. w sumie nie widzę sensu w wieszaniu psów na Axell, w końcu to nie oni nas zatrudniają, są jedynie pośrednikami. pani, która do mnie dzwoniła w sprawie odwołanego wyjazdu bardzo szczegółowo i wiarygodnie wszystko opowiedziała, wiec nie sądzę że to jakaś akcja grubymi nićmi szyta. liczę na to że niebawem się pojawi jakaś nowa oferta. myślę, że Axell akurat zachowało się OK, w końcu każdy z nas dostał info itd.

holden

hej, czy pracowal z was moze ktos w de rooy w eindhoven???? moze cos powiedziec o tej firmie i pracy tam?

scaner31

magdalena ja mialem jechac w sobote rano wszystko juz mialem tel. do kordynatorow adres mieszkania sprawdzalem nawet fajne tel. do opiekuna lokacji i wogole wszystko tez sie niezle wyplacilem na wyjazd a tu taka niespodzianka;-(

Magdalena

Mieszko a co powiedzieli Ci na temat warunków mieszkaniowych bo mnie ani słowa nie pisnęli a pytałam się i mówiłam że to dla mnie ważne gdzie będę mieszkać w odpowiedzi usłyszałam że dowiem się dopiero na miejscu, pozdrawiam serdecznie

Magdalena

Miałam wyjazd zaplanowany na niedzielę 21.10.2012 walizki prawie spakowane, zakupy porobione - 500zł , zaświadczenie o niekaralności 70 zł( w tym bilet do opola) i co i Pani dzwoni że nici z wyjazdu , rozumiem wszystko ale co teraz , bardzo liczyłam na tą pracę , email z informacją na temat wyjazdu przyszedł dwa dni wcześniej więc wszystko wydawało się być ok , zrozumiałabym ten telefon jeszcze w poniedziałek ale 3 dni przed wyjazdem. Teraz jestem prawie 600zł w plecy !!!!!! i naprawdę miło że Państwu jest przykro ale ja zamiast zarobić straciłam pieniądze !!!!

scaner31

ja nie mam do was pretensji tylko sie pop[rostu wyzalam bo nie wiem co teraz mam zrobic kasa wydana na podroz wszystko zapiete na ostatni guzik a tu taki zonk

Axell

Szanowni Państwo, w imieniu firmy Axell przepraszamy za zaistniałą sytuację, która była niezależna od naszej firmy. Nasz klient do którego mieliście Państwo wyjechać odwołał dzisiaj planowane zapotrzebowanie. Choć to żadne tłumaczenie w podobnej sytuacji znalazły się osoby z innych agencji wyjeżdżających do tego samego klienta. Na pewne sprawy jak popyt na dany produkt i nagłe zmiany produkcyjne i związane z nimi zapotrzebowanie na pracowników nie mamy wpływu. Liczymy że w najbliższym czasie pojawią się inne oferty i będziemy mogli Państwu zaproponować alternatywne miejsca pracy. Z poważaniem Firma Axell

scaner31

no a dzisiaj mnie w konia zrobili i odwolali wyjazd bo pracodawca sie wycofal bo stwierdzil ze za duzo ludzi juz ma i wiecej nie potrzebuje pieknie poprostu pieknie

remex

dobrze bedzie, nie bylem na pakowaniu elektroniki, ale znam dwoch chlopakow, ktorzy tam pracowali i niemieli wielu zastrzezen. w zasadzie cos tam przebakiwali o mejscu, w ktorym mieszkali, ale tez nie, ze nora, tylko chyba pralki nie bylo, czy co. Będzie dobrze ! ja jestem w nl na sortowaniu zlomu.

scaner31

no ja jade w ta sobote na pakowanie elektroniki do syncreona ciekawe co to bedzie bo opinie sa raczej negatywne ale pozyjemy zobaczymy

angelika123

hej! ja tez jade na pakowanie sprzetu. ciekawe jak bedzie? byle tylko bylo te 40 godzin.pozdrawiam!

MieszkoPierwszy

Witam. Widzę, że sporo się dzieje na profilu Axell, to fajnie. Właśnie szykuję się do wyjazdu w związku z ofertą pakowania elektroniki. Postanowiłem jeszcze przed wyjazdem poszperać po necie, poszukać opinii. Tak trafiłem tutaj. Ze swojej strony mogę na razie powiedzieć, że pracownica Axell, biuro w Gliwicach, bardzo dokładnie i szczegółowo przedstawiła mi ofertę pracy, opowiedziała o warunkach pracy, warunkach mieszkaniowych, prawach i obowiązkach, itp. Generalnie wszystko wiem, co powinienem wiedzieć na ten moment. Resztę zweryfikuję na miejscu :) Jak nie zapomnę, na pewno coś tu skrobnę. Pozdro !!!

Toudi

Polecam Axell, jestem w Holandii i pracuję tu jako spawacz MIG/MAG. Praca jest naprawdę O.K. Mieszkamy we trzech w jednym mieszkaniu, na wyposażeniu mamy wszystkie potrzebne sprzęty. Dojazd do pracy zapewnia nam firma, przyjeżdża codziennie po nas bus, zbiera pracowników i dowozi do miejsca pracy. Jesteśmy po pierwszej wypłacie, nikt nie narzekał :) Dostaliśmy info, że możemy być potrzebni na dłużej. Byłoby super. No, na podsumowanie - dobra agencja !

Wiesiek1967

Polecam agencje Axell ! Razem z synem bylismy w Holandii przez cztery miesiace, on jeszcze zostal, ja jestem juz w kraju. Pracowalem jako spawacz, musialem na chwile wrocic, ale niebawem znow jade. Axell jest sprawdzona agencja polecona nam przez znajomego, ktory juz cztery lata tak jezdzi. Dobrze placa, mieszkania sa calkiem ladne. Pozdrawiam.

white.smile

Ja również uważam, że Axell to obecnie jedna z najlepszych agencji na rynku. Mają naprawdę dużo ofert pracy, które w łatwy sposób można znaleźć na ich stronie : www.axell.pl/nl/ lub na wielu serwisach ogłoszeniowych w sieci. Tak wiele pozytywnych opinii najlepiej świadczy o tym, że jest to firma godna zaufania. Miałam swojego czasu styczność z nimi, bo mój brat był ich pracownikiem, teraz sama podchodzę do rekrutacji w Axell. Jakby ktoś miał pytania, mogę coś podpowiedzieć. PZDR !

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ